Оплата і доставка

Доставка і монтаж меблів, придбаних у нашому інтернет-магазині

Доставка меблів та матраців у межах міста Тернопіль – БЕЗКОШТОВНА. Доставка здійснюється лише до під’їзду будинку. Доставка в інші населені пункти обумовлюється індивідуально.

Точний термін доставки меблів в кожному конкретному випадку можна дізнатись у наших менеджерів.

Всі меблі доставляються в картонних упаковках в розібраному вигляді. В ціну виробу монтаж не входить. У кожному товарі є детальна інструкція монтажу. Тобто, якщо у Вас є час і можливість, то можна без проблем здійснити монтаж самостійно. Вартість монтажу меблів нашими спеціалістами Ви можете уточнити у наших менеджерів.

 

Доставка і монтаж меблів на замовлення

Меблі, виготовлені на замовлення, вимагають професійної установки на місці. Наші клієнти завжди  можуть розраховувати на кваліфіковану доставку та монтаж, яку здійснюють наші майстри. Фахівці компанії “Сфера Меблі” точно знають, як встановити кухню, шафу-купе чи інші меблі і несуть повну відповідальність за якість виконаної роботи. Вони здійснюють монтаж меблів  якісно та швидко.

Оплата за меблі здійснюється відразу після доставки товару в готівковій формі. У вартість меблів на замовлення входить вартість  доставки та монтажу.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00