ДЕРЕВЯНІ ЛІЖКА

Усі деревяні ліжка виготовляються під замовлення.​

Деревяні ліжка. Ліжка з натурального дерева

Ліжко повинно бути якісним, зручним, красивим, надійним і, звичано, дерев’яним. Красиве, зручне, якісне, надійне – це зрозуміло, але чому воно повинно бути саме – дерев’яним?

Тому, що деревина – це сприятливий для людини матеріал – красивий, надійний, якісний, екологічно чистий. Ніякий інший матеріал не наближається за красою до текстури дерева. Люди розуміли це у всі часи. Ліжка – традиційно виготовлялися з дерева, а інші матеріали застосовувалися тільки при дефіциті деревини або з метою економії. А дерев’яні ліжка –  це не просто предмет меблів, а центр сімейних відносин.

Деревяні ліжка виготовляються з масиву вільхи, ясена, дуба. Після ретельної обробки на верстатах і вручну всі деталі меблів покриваються екологічно чистим, бездоганним зносостійким лаком. Каркас в дерев’яному ліжку створює максимальну міцність – рама витримує не менше 400 кг. Ця обставина на довгі роки не дозволить Вам задумуватися про купівлю нових меблів. Дерев’яні ліжка з витонченим дизайном, не піддаються віянням часу, тим більше примхам моди, і завжди будуть престижними, елітними і стильними.

Можливість самому вибирати матеріал, колір, стиль, конструкцію – робить ваш проект індивідуальним, ексклюзивним і тільки ВАШИМ. Стильні дерев’яні ліжка на замовлення – це матеріалізація вашого духовного світу.

Деревина для виробництва ліжка

Дерево – красивий, якісний, надійний, екологічний, чистий, сприятливий для людини матеріал. Немає такого матеріалу, який міг би зрівняється по красі і витонченості з текстурою дерева. Люди знали про це у всі часи. Ліжко було традиційно дерев’яним, інші матеріали використовувалися тільки при дефіциті деревини або з метою економії.

Ясен володіє найпотужнішими цілющими властивостями. Деревина сіра за кольором, з красивим жовтуватим або рожевим відтінком. Дерево володіє гнучкістю, твердістю, в’язкістю, пружністю. Ця порода дерева перевершує по твердості навіть дуб – символ міцності. Меблі, зокрема деревяні ліжка, виготовлені з ясена за відтінками і красою текстури прирівнюється до чудових сортів дерева – чорного і червоного. Ця порода деревини не деформується, обробляється добре, шліфується, полірується, що його робить виключно цінною сировиною для виготовлення ліжка з дерева. Часто ясен використовують для криволінійних деталей ліжка.

Дуб є одним з традиційних і найбільш популярних матеріалів при виготовленні дерев’яних ліжок. Він володіє високою твердістю міцністю, а значить довговічністю. Дуб – це дерево, яке знімає стреси, має дуже потужну енергетику. По міцності, твердості та інших параметрах це дерево вважається одним з найкращих в деяких видах виробництва, має неймовірну стійкість при несприятливих умовах експлуатації, поступаючись тільки ясену і грабу. Деревина дуба вважається ще й однією з найбільш красивих за малюнком текстури. Вона може мати відтінки від світло-жовтих до жовтувато-коричневих, а з часом дещо темніє, з роками набуваючи характерний насичений благородний колір.

Вільха – м’яка деревина, щодо прямошаруватої і однорідної текстури з красивим рожевим природним відтінком. Володіє непоганим показником зносостійкості, яка порівняна з березою. Деревина м’яка, досить легка, непогано ріжеться, мало жолобиться при сушінні, чудесно полірується. Широко використовується в будівництві, для виготовлення ліжка з дерева. Завдяки тому, що це дерево можна «обробити» під цінні породи червоного дерева, воно використовується для імітації дорогих меблів. Чудове дерево – для вашої спальні.

Дизайн ліжка з дерева

Виробники які виготовляють деревяні ліжка прагнуть створити всі умови для релаксації організму – здорового, міцного сну. Важливо не тільки ліжко, але і комфортний матрац (краще всього ортопедичний). Якщо для Вас важливо, щоб в спальні було по-справжньому затишно вночі і вдень, вам потрібно з усією скрупульозністю підійти до вибору узголів’я. Вибираючи ліжко з конкретним узголів’ям, кожен з нас прагне досягти своєї мети. Хтось найважливішим вважає дизайн. Хтось великого значення придає довговічності меблів. Такі люди вирішать купити ліжко з масивним, міцним узголів’ям. Іншим дуже важливо, щоб в ліжку було зручно і лежати і сидіти. В цьому випадку узголів’я ліжка повинно бути м’яким, як спинка м’якого крісла.

Розмірковуючи про дизайн дерев’яного ліжка, необхідно виходити з стилю, вашої спальної кімнати і її інтер’єру. У класичному варіанті непогано буде виглядати дерев’яне узголів’я з фільонкою, або узголів’я з тонкою ажурною різьбою. Особливості інтер’єру, впливають на висоту узголів’я. Спинки бувають низькими і високими. Саме, високі спинки добре підходять для любителів використовувати деревяне ліжко в якості крісла – адже на нього зручно спиратися, читаючи газету або дивлячись телепередачу. Високе узголів’я володіє ще одним плюсом допомагаючи проявити унікальну красу текстури дерева, а на більшій площині можна більш повніше виявити задум художника-дизайнера.

Гармонія ліжка з дерева впливає на душевний стан і психічний комфорт не менше (а часто – більше), ніж правильно підібрані матраци, які дозволяють нам відпочивати без навантаження на опорно-рухову систему (лежати в «правильній» позі) вночі, знімають втому, стрес. Але, Ви погодитеся з тим, що неможливо відчувати себе спокійно і комфортно в спальні, якщо вам не подобається, зовнішній вигляд ліжка. Якщо витонченість і гармонія двоспального ліжка з дерева для вас дійсно важлива, то, напевно, вам підійдуть ліжка з ажурними узголів’ями з поздовжніх рейок, але сидіти спершись на таке узголів’я найзручніше за допомогою подушки. Тим, кому подобаються шикарні інтер’єри в стилі бароко, більше сподобаються узголів’я, прикрашені у вигляді вигадливого різьблення, або моделі з домінуючими масивними солідними узголів’ями.

Любителів стильних меблів порадують новомодні дерев’яні ліжка з декоративними модерними вставками в узголів’ї. Такі вироби оригінально виглядають, надаючи спальні стиль, а її дизайну – унікальність. Якщо для Вас практичність відіграє вирішальну роль, то вам, найімовірніше, підійде ліжко, узголів’я якого не матиме дрібних деталей. Великі і рівні площини добре проявляють текстуру дерева, а прибирання пилу зводиться до простих дій.

Підставка для ліжка

Фундаментом для дерев’яного ліжка є її основа. Вона призначене для кріплення матраца і служить для нього опорою. Іноді підставку називають гратами, рамою, так що якщо продавець застосує ці терміни, не дивуйтеся.

Існує мінімум два різновиди підставки для дерев’яного ліжка – з ламелями і пружинами. Підставки з пружинами встановлюють на дорогі ліжка з дерева, найчастіше, на імпортні моделі, тому вони не так популярні. А підставки з ламелями практикуються значно частіше. Ламелі більш доступні, мають ряд переваг і ми зупинимося на них детальніше.

Що з себе являє підставка для ліжка з ламелями? Найчастіше це гнучкі, тонкі пластикові або дерев’яні дошки – намелі, які закріплені на рамі з дерева, металу, або ДСП, головне завдання яких – правильне положення хребта. Матеріал для виготовлення дерев’яних ламелей – береза або бук. Такі решітки ще називають анатомічними, ортопедичними. Чим більша кількість рейок – ламелей знаходиться в основі, тим більше надійна решітка. Двоспальні деревяні ліжка повинні мати, як мінімум, 30 рейок – ламелей. Відповідно односпальні ліжка з дерева (там де одна рама) – в два рази менше.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00