ДИТЯЧІ МЕБЛІ ТЕРНОПІЛЬ

Якщо Ви хочете купити дитячі меблі в м. Тернопіль хорошої якості і за низькими цінами, то замовляйте меблі для дітей у нашому інтернет-магазині. Просимо звернути увагу на те, що дитячі меблі не укомплектовані ортопедичними основами та матрацами.

Дитячі меблі

Не варто забувати про те, що кімната дитини є її територією, особистим простором, в якому вона відчуває себе господарем. Цю обставину слід враховувати при облаштуванні кімнати для найважливішого члена сім’ї. Перш ніж зробити ремонт, вибирати дитячі меблі, неодмінно порадьтеся з дитиною, дізнайтеся, яким вона хоче бачити це приміщення.

Які потрібні меблі дитячі для малюка?

У нашому інтернет-магазині можна купити дитячі меблі практично будь-якого відтінку. Це дозволяє з легкістю підбирати гарнітури та ліжка дитячі для кімнати малюків, новонароджених, а також підлітків. Заздалегідь варто продумати, до якого віку меблі дитячі будуть експлуатуватися. Наприклад, після народження малюк зазвичай приїжджає в кімнату з безліччю яскравих фарб і незвичайних казкових малюнків. Приблизно в 3 роки у нього з’являються власні інтереси, уподобання і смаки. Він здатний сам вибирати малюнки, які повинні прикрашати дитячі меблі, стіни і підлогу. Саме в цьому віці формується уявлення про улюблених мультиплікаційних героїв, тварин і т.д.

Виконуючи ремонт у дитячій для старшої дитини, варто враховувати, що досить скоро він піде в школу і йому будуть потрібні меблі в дитячу для комп’ютерної техніки, письмовий стіл, стелажі і полиці для книг, зошитів і т.д. Тому краще купувати зібрані дитячі меблі, такий варіант є вигіднішим і дуже зручним. Купити дитячі меблі інтернет магазин «Сфера меблі» пропонує в одному місці м. Тернопіль – це істотно заощадить не тільки гроші, але і ваш час.

Сучасні дитячі меблі ціна на які формується в залежності від набору меблів, дозволяє оптимально обладнати кімнату Вашої дитини з урахуванням її потреб.

Комфорт чи стильний дизайн?

Питання про практичність в дитячій кімнаті стоїть особливо гостро. Всі предмети, що підбираються окремо або входять до складу меблі для дітей, повинні бути якісними, безпечними і дуже надійними. Якщо ви віддаєте перевагу купити меблі для дитячої з безліччю декоративних елементів, зверніть увагу на те, щоб вони були позбавлені гострих кутів, про які можна випадково поранитися. Вся фурнітура повинна бути також безпечної і зручної, адже у трилітки не так багато сил, щоб відкрити дверцята шафи, фактично позбавлену ручок (такі моделі зараз теж у моді).

Меблі для дитячої кімнати хлопчика і дівчинки

Традиційно дитячі меблі для дівчинки оформляються в рожевому кольорі, а хлопчика – у синьому. Але перш ніж купувати предмети конкретного кольору, подумайте, чи будуть вони експлуатуватися молодшими дітьми. У нашому інтернет-магазині Ви легко підберете дитячі меблі в Тернополі в кімнату для двох дітей. Існує безліч універсальних варіантів зеленого, оранжевого, жовтого та інших кольорів! У нашому каталозі представлені дуже красиві модифікації меблі для дітей білого і молочного відтінків. Такі дитячі меблі підійдуть для будь-якого, навіть найяскравішого, інтер’єру. А переклеїти шпалери в будь-який час набагато простіше, ніж поміняти меблювання в дитячій або кімнаті підлітка!

Дитячі ліжка

Основним завданням батьків, які планують дитячу спальню, є економія місця і можливість залишити простір для дитячих ігор. Саме тому багато хто з них також вважають за краще купити дитяче ліжечко з двома ярусами. Дитяча уява здатна перетворити його в будиночок, піратський корабель або древній замок.

Психологи радять молодим батькам купувати такі дитячі ліжечка тільки тоді, коли різниця у віці дітей не перевищує 4 років, тоді їм буде простіше ужитися разом. Крім того, на верхньому ярусі повинна спати доросліша дитина. Якщо ваші малюки почнуть сваритися, то можна пояснити їм, що з часом вони зможуть помінятися місцями.

Двоярусні дитячі ліжка існують у двох різновидах: звичайні, розташовані один над одним, або дитяче ліжечко горище, призначене лише для однієї дитини. Створюються такі ліжка дитячі з метою економії місця в кімнатці і для дизайнерських задач: така дитяча кімната виглядає цікавіше і більше подобається дітям.

Перевага другого варіанта очевидна для сімей з одним малюком і невеликою спальнею. У цьому випадку варто купити дитяче ліжко, яке розміщуватиметься над письмовим столом або шафою другим ярусом. Дитина шкільного віку зможе робити за столом уроки, а для малюка кращого місця для зберігання іграшок не знайти.

Якщо Ви хочете купити дитячі меблі або окремі предмети інтер’єру, але губитесь в різноманітті видів і кольорів, ми з радістю допоможемо Вам вибрати меблі для дітей.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00