ДИТЯЧІ МЕБЛІ ТЕРНОПІЛЬ

Якщо Ви хочете купити дитячі меблі в м. Тернопіль хорошої якості і за низькими цінами, то замовляйте меблі для дітей у нашому інтернет-магазині. Просимо звернути увагу на те, що дитячі меблі не укомплектовані ортопедичними основами та матрацами.

Дитяча "Саванна 1"

15458 грн. 13603 грн.

Дитяча "Саванна 1"

15458 грн. 13603 грн.

Дитяча "Саванна 2"

9744 грн8575 грн.

Дитяча "Саванна 2"

9744 грн8575 грн.

Дитяча "Б'янко"

10565 грн. 9297 грн.

Дитяча "Б'янко"

10565 грн. 9297 грн.

Дитячі меблі

Не варто забувати про те, що кімната дитини є її територією, особистим простором, в якому вона відчуває себе господарем. Цю обставину слід враховувати при облаштуванні кімнати для найважливішого члена сім'ї. Перш ніж зробити ремонт, вибирати дитячі меблі, неодмінно порадьтеся з дитиною, дізнайтеся, яким вона хоче бачити це приміщення.

Які потрібні меблі дитячі для малюка?

У нашому інтернет-магазині можна купити дитячі меблі практично будь-якого відтінку. Це дозволяє з легкістю підбирати гарнітури та ліжка дитячі для кімнати малюків, новонароджених, а також підлітків. Заздалегідь варто продумати, до якого віку меблі дитячі будуть експлуатуватися. Наприклад, після народження малюк зазвичай приїжджає в кімнату з безліччю яскравих фарб і незвичайних казкових малюнків. Приблизно в 3 роки у нього з'являються власні інтереси, уподобання і смаки. Він здатний сам вибирати малюнки, які повинні прикрашати дитячі меблі, стіни і підлогу. Саме в цьому віці формується уявлення про улюблених мультиплікаційних героїв, тварин і т.д.

Виконуючи ремонт у дитячій для старшої дитини, варто враховувати, що досить скоро він піде в школу і йому будуть потрібні меблі в дитячу для комп'ютерної техніки, письмовий стіл, стелажі і полиці для книг, зошитів і т.д. Тому краще купувати зібрані дитячі меблі, такий варіант є вигіднішим і дуже зручним. Купити дитячі меблі інтернет магазин «Сфера меблі» пропонує в одному місці м. Тернопіль – це істотно заощадить не тільки гроші, але і ваш час.

Сучасні дитячі меблі ціна на які формується в залежності від набору меблів, дозволяє оптимально обладнати кімнату Вашої дитини з урахуванням її потреб.

Комфорт чи стильний дизайн?

Питання про практичність в дитячій кімнаті стоїть особливо гостро. Всі предмети, що підбираються окремо або входять до складу меблі для дітей, повинні бути якісними, безпечними і дуже надійними. Якщо ви віддаєте перевагу купити меблі для дитячої з безліччю декоративних елементів, зверніть увагу на те, щоб вони були позбавлені гострих кутів, про які можна випадково поранитися. Вся фурнітура повинна бути також безпечної і зручної, адже у трилітки не так багато сил, щоб відкрити дверцята шафи, фактично позбавлену ручок (такі моделі зараз теж у моді).

Меблі для дитячої кімнати хлопчика і дівчинки

Традиційно дитячі меблі для дівчинки оформляються в рожевому кольорі, а хлопчика - у синьому. Але перш ніж купувати предмети конкретного кольору, подумайте, чи будуть вони експлуатуватися молодшими дітьми. У нашому інтернет-магазині Ви легко підберете дитячі меблі в Тернополі в кімнату для двох дітей. Існує безліч універсальних варіантів зеленого, оранжевого, жовтого та інших кольорів! У нашому каталозі представлені дуже красиві модифікації меблі для дітей білого і молочного відтінків. Такі дитячі меблі підійдуть для будь-якого, навіть найяскравішого, інтер'єру. А переклеїти шпалери в будь-який час набагато простіше, ніж поміняти меблювання в дитячій або кімнаті підлітка!

Дитячі ліжка

Основним завданням батьків, які планують дитячу спальню, є економія місця і можливість залишити простір для дитячих ігор. Саме тому багато хто з них також вважають за краще купити дитяче ліжечко з двома ярусами. Дитяча уява здатна перетворити його в будиночок, піратський корабель або древній замок.

Психологи радять молодим батькам купувати такі дитячі ліжечка тільки тоді, коли різниця у віці дітей не перевищує 4 років, тоді їм буде простіше ужитися разом. Крім того, на верхньому ярусі повинна спати доросліша дитина. Якщо ваші малюки почнуть сваритися, то можна пояснити їм, що з часом вони зможуть помінятися місцями.

Двоярусні дитячі ліжка існують у двох різновидах: звичайні, розташовані один над одним, або дитяче ліжечко горище, призначене лише для однієї дитини. Створюються такі ліжка дитячі з метою економії місця в кімнатці і для дизайнерських задач: така дитяча кімната виглядає цікавіше і більше подобається дітям.

Перевага другого варіанта очевидна для сімей з одним малюком і невеликою спальнею. У цьому випадку варто купити дитяче ліжко, яке розміщуватиметься над письмовим столом або шафою другим ярусом. Дитина шкільного віку зможе робити за столом уроки, а для малюка кращого місця для зберігання іграшок не знайти.

Якщо Ви хочете купити дитячі меблі або окремі предмети інтер'єру, але губитесь в різноманітті видів і кольорів, ми з радістю допоможемо Вам вибрати меблі для дітей.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (050) 031-07-02


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00