2 типи систем розсувних дверей шаф-купе

система розсувних дверей шаф-купеВід звичайних готових шаф, шафи купе на замовлення відрізняються уніка-льним механізмом для відкривання дверей. Є дві системи розсувних дверей, які зараз розглянемо більш детальніше.

Перша система, найбільш поширена: коли міцні двері поміщаються в надійну і практичну раму, виготовлену із сталі або алюмінію. Такі двері абсолютно не бояться іржі. Обладнані пластиковими або сталевими роликами, двері плавно відкривається і закривається.

Певні недоліки таких дверей: при ударі, є ймовірність зісковзування. При попаданні в паз шерсті домашніх улюбленців або дрібних предметів, двері перестають повноцінно функціонувати. Ця дрібна проблема вирішується за допомогою пилососа.

Друга система є більш надійною. Опорний ролик доповнює пристрій, що не дає йому ні найменшого шансу зіскочити з рейки. Цим пристроєм є зачіп, який замикається. З таким пристроєм не страшні ні дрібне сміття, ні пил.

При купівлі слід звернути свою увагу, на якість напрямляючи планок. Вони відіграють важливу роль в легкості ковзання дверей і їх безшумності. Термін служби шафи-купе, так само залежить від якості напрямляючих планок.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00