9 свіжих ідей для облаштування маленької кухні

Невелика площа кухні не помішає зручно розмістити всі необхідні предмети при грамотному підході до організації вільного простору. Пропонуємо вам кілька ідей для реалізації цього завдання і створення стильного дизайну кухні економ-класу:

1. Розсувні двері

Відкритий дверний отвір або двері, які відкриваються всередину не сприяють звільненню простору. Розсувні двері зекономлять вільну площу маленької кухні за рахунок відсутності стулок.

2. «Ні» столу біля вікна

Традиційна схема розміщення «стіл біля вікна» не підходить для малогабаритної кухні, тому що незайнятою залишається площа під столом і безпосередньо біля віконного отвору. Краще використати цей простір для розміщення полиць і шаф для зберігання кухонного начиння, а також можна організувати зручну робочу поверхню на місці столу для прийому їжі.

Візуальна корекція простору за допомогою оновлення дизайну, звільнення кутів і розстановки акцентів у вигляді вертикальних смуг або абстрактного малюнка на шпалерах візуально розширить межі невеликої кухні.

3. Вбудована техніка

Кухонна техніка полегшує життя домогосподарки і робить процес приготування їжі зручнішим. Навіть маленькі кухонні гарнітури можна функціонально поєднати з компактними і практичними технічними новинками, які заощаджують вільний час і сили.

Посудомийна машина, наприклад, допоможе скоротити витрати води і миючих засобів в порівнянні з миттям посуду вручну, і при цьому вона має досить компактні розміри. Її наявність дасть можливість розмістити раковину меншого розміру, не призначену для миття великих обсягів посуду. Одночасно ви збільшуєте площу робочої зони для приготування їжі, що створить необхідний комфорт.

Компактна газова плита також економить вільний простір без шкоди для якості приготування їжі. Це саме можна сказати про холодильник невеликих розмірів, вузькі варіанти вбудованої техніки.

4. Вибір матеріалу

Невелика кухня потребує якісного виконання, що дозволяє створити статусний вигляд кухонного приміщення навіть при невеликій площі. Активне використання хромованих елементів, шкіри, дерева надасть кухні респектабельного виду. При цьому невелика площа кухонного приміщення не вимагає особливих затрат на придбання витратних матеріалів.

Дзеркальні і глянцеві поверхні обійдуться вам дорожче, але дозволять надати справжній шик маленькій кухні, збільшуючи вільну площу.

5. Магнітно-грифельна стіна

Незвичайний кухонний фартух дозволяє створювати записи рецептів, закріплювати невеликі полички без шкоди для зовнішнього вигляду кухні, надаючи їй схожість з кафе.

6. Мінімалізм в якості основного стилю

Надаючи перевагу найнеобхіднішому у вигляді обіднього столу, стільців і робочої зони, ви візуально розвантажуєте простір і робите його вільнішим.

Якщо ж ви не готові до абсолютного мінімалізму, властивому для стилю лофт і хай-тек, додайте в дизайн приміщення кілька основних принципів мінімалізму.

Стриманий основний фон можна розбавити ультрамодними меблями і яскравими акцентами у вигляді живих рослин і еко-мотивів в предметах декору. Необхідна «родзинка» внесе різноманітність в монотонний колір інтер’єру і зробить його затишним і привабливим одночасно.

7. «Ні» навісним шафам

Для зберігання кухонного приладдя використовуйте тумби або відкриті полиці, не захаращуючи вільний простір громіздкою масою на стіні.

8. Вибір меблів

Традиційні кухонні куточки зазнали еволюції, тепер вони можуть бути незвичайної форми і кольору. Візуальний ефект від використання нестандартних меблів розширює межі простору, роблячи кухню світлою і невагомою. Крім того, вбудовані меблі які трансформуються і, які можна розкласти і скласти – чудовий помічник у звільненні вільного простору на вашій кухні.

9. Правильне освітлення

Чим більше світла на вашій кухні, тим вона виглядає просторішою і вільнішою. Вибирайте напівпрозорі штори, відмовляючись від темних відтінків. Вільний доступ природного освітлення необхідний для маленької кухні, оскільки це надає їй свободу і розсуває межі невеликої площі.

Правильна розстановка акцентів зробить кухню невеликої площі стильною і привабливою, надаючи їй особливу чарівність і затишок навіть незважаючи на скромні розміри. Акуратні рішення для зберігання посуду і кухонних дрібниць і відмова від традиційного погляду на розстановку меблів створять унікальний дизайн кухонного приміщення, в якому буде приємно знаходитися протягом тривалого часу.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00