Білі меблі: переваги і недоліки

білі меблі
Мода на світлі інтер’єри прийшла до нас зі скандинавських країн, де сяючий білизною снігів дизайн залишається популярним вже багато десятиліть. Чим приваблюють людей білі меблі і чому вони такі популярні в оформленні помешкань? Чому деякі люди все ще насторожено сприймають білі шафи-купе і крісла і чи виправдане їхнє хвилювання? Спробуємо розібратися в цій статті.

Білий колір в інтер'єрі: головна перевага

Одна з найважливіших особливостей білого кольору в дизайні – здатність візуально розширювати простір. Саме через цю особливість в скандинавських інтер’єрах стелі здаються вищими, а кімнати – просторішими. Вибір «скандинавської» кольорової палітри для меблів та інтер’єрних поверхонь – чудове рішення для тісних квартир і маленьких приміщень.

Скандинавський інтер'єр – біла симфонія

Скандинавський дизайн відрізняється елегантністю, вишуканістю, використанням молочно-білого або сірого кольору. В оформленні шведських і норвезьких будинків білі не тільки дивани та інші предмети меблів, а й стіни з підлогою та стелею. У північних країнах подібна стилістика пояснюється суворим кліматом і нестачею сонця. Прагнучи компенсувати недостачу сонячних променів, скандинави активно використовують штучне освітлення, візуально розширюють і пожвавлюють простір життєрадісним білим кольором.

Святкова колірна гамма

Ми одягаємо білий одяг на ювілеї, дні народження, весілля. Як і з святковим одягом, інтер’єри в «сніжних» тонах не сприймаються повсякденними і звичними. Багато хто навіть вважає подібний дизайн непрактичним. Чи так це? Насправді білий – дуже зручний колір в дизайні. Він ідеально поєднується практично зі всією колірною гамою і навіть потертості на молочно-білих меблях нерідко здаються всього лише тінями.

П'ятдесят відтінків білого

Досить одного разу побачити грамотно оформлений скандинавський інтер’єр, щоб запам’ятати його до кінця життя. Такий дизайн базується на одному ключовому кольорі, але здається одноманітність збагачується за рахунок різноманіття фактур. Гладкі, пористі, матові, шорсткі поверхні вносять необхідний елемент різноманітності, стають насолодою для очей і створюють сонячний настрій.

Контрасти, контрасти ...

Білий колір хороший можливістю ідеального поєднання з усім колірним спектром. Вам подобаються яскраві елементи інтер’єру? Вони стануть прекрасним акцентом на білосніжному фоні. Пастельні тони? Вони теж впишуться цілком гармонійно. Навіть меблі холодних і теплих кольорів органічно вписуються в загальну стилістику і не конфліктують між собою.

Благородне дерево в благородних снігах

Білий – один з найбільш «природних» кольорів, чудово поєднується з масивом дерева у всіх видах. Перевірити це твердження просто. Досить переглянути фотознімки знаменитої галереї Уффіци, де в більшості залів білий колір стін прекрасно відтіняє історичне дерев’яне меблювання і шедеври живопису далекого минулого і прекрасно поєднується з паркетом з мореного дуба. У скандинавському інтер’єрі навіть потертий бабусин комод перетвориться на справжній витвір мистецтва.

«Тиха революція»

У тій же галереї Уффіці легко переконатися, що білий прекрасно доповнюється не тільки витворами майстрів епохи Ренесансу, а й нейтральними кольорами. Або інший приклад: згадайте, як дивно виглядає навіть сіре і похмуре лютневе небо на тлі білосніжних полів. Кремовий, відтінки сірого, бежевий і інші «несміливі» відтінки починають в прямому сенсі «грати новими фарбами» на білому фоні.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00