Двоярусні дитячі ліжка – нюанси застосування

Двоярусні дитячі ліжка

Двоярусні дитячі ліжка економлять площу, дозволяючи розмістити в одній кімнаті кілька дітей без обмеження їхнього простору. Вони дуже зручні. Проте користуватися ними слід з дотриманням певних правил.

Багатьом людям знайома така ситуація, коли сім’я живе в малогабаритній квартирі, і дітям доводиться ділити одну кімнату на двох. Тому в таких умовах раціонально використовувати меблі-трансформер або двоярусні дитячі ліжка, які дозволяють істотно заощадити простір.

Двоярусне дитяче ліжко є унікальною і багатофункціональною конструкцією. Воно надає дитячій кімнаті сучасного і стильного вигляду. Завдяки компактності і раціональності конструкції двоярусного ліжка візуальний простір дитячої кімнати значно розширюється. При цьому реальна площа звільняється, з’являється більше місця для ігор і пересування дітей.

Безумовно, двоярусне дитяче ліжко – корисний і потрібний винахід. Однак існує ряд нюансів, які слід враховувати при їх використанні. Зокрема, вік дитини. Частина фахівців дотримується думки, що допускати малюка на другий поверх можна вже тоді, коли той навчиться самостійно підніматися нагору і спускатися вниз. Цей вік відповідає приблизно 2-3 рокам. Фахівці радять купувати двоярусні дитячі ліжка із захисними бортами і зручними сходами. Такі моделі відомих виробників активно пропонують покупцям у магазинах, адже рекламні агентства серйозно займаються розкручуванням подібних брендів.

Інші фахівці переконують, що до 5 років малюків взагалі не варто пускати на другий поверх ліжка, тому що сон дитини неспокійний, і навіть борти не врятують малюка від падіння.

Основними вимогами до двоярусних дитячих ліжечок є безпека, стабільність, міцність і екологічність.

Борти й поруччя повинні бути присутніми в подібних конструкціях в обов’язковому порядку. Слід виключити дитячі ігри на ліжках, щоб уникнути травматизму. Навісні полиці потрібно розміщувати далеко від місця сну. А з матеріалів для дитячих меблів краще вибирати масив дерева, МДФ, ДСП. Крім того, ортопедичні матраци сприяють нормальному формуванню скелетної структури малюка.

На нашому сайті можна ознайомитися з описом різноманітних дитячих меблів, в тому числі можна подивитися опис на двоярусні дитячі ліжка.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00