Інструкція з приймання меблів на замовлення

приймання меблів на замовленняПісля того як майстри зібрали шафу купе на замовлення, кухню на замовлення або інші меблі, вам необхідно все ретельно перевірити і підписати акт виконаних робіт. Ось список того, на що варто звернути увагу:

  1. Подивіться на загальний вигляд. Вертикальність і горизонтальність елементів.
  2. Порівняйте зібрані меблі з ескізом. Перевірте, чи всі елементи встановлені, знаходяться на своїх місцях, і відповідають розмірам і кольору.
  3. Зверніть увагу на деталі зовнішнього вигляду. Подивіться на всі поверхні під різними кутами і при різному освітленні. Так ви зможете побачити всі можливі дефекти. При необхідності зітріть пил в сумнівних місцях. Проведіть рукою по металевих профілях шафи купе. Так ви знайдете нерівності або вм’ятини. Попросіть прибрати всі захисні плівки та наклейки, щоб переконатися у відсутності прихованих дефектів. Перевірте регулювання дверей, зазори і щілини повинні бути мінімальними або відсутніми взагалі.
  4. Перевірте всі рухомі частини. Викотіть і закотіть всі ящики. НЕ повинно бути стрибків і клацань. Ящик повинен котитися рівно і не гриміти. Доводчики на ящиках повинні спрацьовувати без зайвих зусиль. Покатайте туди-сюди двері шафи купе. Трохи потрясіть двері у шафі купе, вони не повинні сильно гриміти або бовтатися.
  5. Перегляньте список дрібниць, на які потрібно звертати увагу.
  6. Перевірте доступ до вимикачів, розеток і кранів. Загалом, до всіх комунікацій.
  7. Якщо свердлили стіни, то перевірте, чи не пошкоджена проводка. Увімкніть скрізь світло і подивіться, чи працюють всі розетки.
  8. Перевірте комплектність всіх елементів за специфікацією.
  9. Часто для розбирання меблів необхідні спеціальні ключі або шестигранники. Не забудьте запитати про них.

Якщо ви виявили дефекти, покажіть їх збирачам, запишіть претензію в акт приймання і повідомте вашому менеджерові, з яким ви домовлялися про виконання замовлення.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00