Наповнення для матрацу: кокос чи латекс?

матрац-ортСьогоднішній рівень розвитку медицини, вкупі з використанням сучасних технологій, дозволяє говорити про те, що до вибору ортопедичного матраца потрібно підходити усвідомлено і рішення варто приймати, як слід обдумавши і вивчивши пропозиції.

На сьогоднішній день представлена велика кількість різних ортопедичних матраців, з різними типами підтримки спини і з різних матеріалів. Всі матраци такого типу об’єднує одне – всі вони створені з метою полегшення болю в спині. Ортопедичні матраци сконструйовані так, що забезпечують найбільш правильну і комфортну підтримку спини, розвантажуючи хребет під час сну і розвантажуючи м’язи від навантажень.

Однак, при виборі матраца, навіть якщо він ортопедичний, варто звертати значну увагу на матеріал, з якого він виготовлений. Саме від матеріалу залежить те, наскільки комфортно ви себе будете почувати на ліжку, і наскільки глибоким і правильним буде ваш сон.

Сьогодні більшим попитом користуються матраци з наповнювачем з кокосової стружки. Розглянемо трохи докладніше особливості і постараємося виділити плюси і мінуси такої конструкції. Кокосова стружка є абсолютно природним і природним матеріалом, що володіє підвищеними властивостями жорсткості. Такі матраци не викликають алергії, не вбирають вологу або сторонні запахи.

Однак, основним і досить істотним мінусом таких матраців є їх дуже висока вартість. Часто буває так, що постачальник видає матрац з наповнювачем з пресованого кокосового волокна за матрац з наповнювачем з кокосової стружки. Звичайно ж, це принципово різні вироби. Крім того, висока жорсткість таких матраців підійде далеко не всім.

Очевидний вихід – шукати альтернативи, тим більше вони існують і коштують не таких величезних грошей. Йдеться про матраци, виготовлені з натурального латексу, який, всупереч поширеній думці, є абсолютно натуральним матеріалом. Латексні матраци володіють відмінними ортопедичними якостями – найвищою пружністю і еластичністю. Крім того латекс володіє антибактеріальними властивостями, а, оскільки це природний матеріал, алергії на латекс неможливі за винятком поодиноких випадків, пов’язаних з індивідуальною непереносимістю.

Латекс є порівняно більш дешевим матеріалом, ніж кокосова стружка, при цьому володіє всіма головними ортопедичними якостями, які роблять латекс ідеальним варіантом в ролі наповнювача для використання в матрацах ортопедичного призначення.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00