Корпусні меблі – від давнини до сьогодення

корпусні мебліКорпусні меблі: історія появи

Людство вже давно використовує в побуті предмети меблів, і навіть первісні люди робили стільці з каменю.

Уміння виробляти меблі сягає своїм корінням в глибоку тисячолітню старовину. Перші меблі були знайдені вченими в похованнях правителів стародавнього Єгипту і в той час меблі вважалися атрибутом розкішного царського життя, а не потрібним елементом побуту, доступним всім.

Ранні предмети меблів не відрізнялися зручністю і красою, але добре виконували свою пряму функцію. А ось сучасні м’які меблі є спадщиною, яка обожнювала розкіш французької знаті епохи класицизму.

У наш час меблі відрізняються багатим вибором стилів і різними ціновими показниками. У їх виготовленні використовуються матеріали високої якості, а у створенні застосовуються нові прогресивні ідеї.

Сучасні корпусні меблі

Зі зміною стилю життя людей змінюються і меблі. Сьогодні меблі виглядають інакше, по новому, і їх вигляд раніше здавався нереальним, фантастичним. З’явилися шафи-купе, кухні на замовлення, столи для комп’ютерів, дитячі меблі, меблі для відео та аудіо апаратури, з вбудованими динаміками, а також дивани.

Вибрати корпусні меблі тепер можна покладаючись на дизайнерські поради і власний смак, обмежити який можуть тільки фінансові можливості покупця і помірність у виборі. Майстерність створення меблів передається спадкоємцям поколіннями, крізь століття.

Класичний інтер’єр ніколи не втратить своєї актуальності. Інтернет-магазин «Сфера меблі» пропонує покупцеві великий вибір класичних корпусних меблів, а також меблів інших різноманітних стилів для квартири або заміської резиденції.

У кожного є можливість купити предмети меблів окремо, покладаючись на свій смак і потреби, а також придбати готові меблеві комплекти для кухні, спальні та інших житлових приміщень.

Найкращі українські сучасні виробники виготовляють корпусні меблі високої якості. У виробництві використовується принцип технологічної спеціалізації, яка полягає в точній технології виготовлення меблів кожною ділянкою виробництва окремо. Що в свою чергу дозволяє українським підприємствам виробляти корпусні меблі стандарту ISO 9001-2001.

Корпусні меблі, виготовлені українськими фабриками, відрізняються найкращою якістю, яка за оцінками не нижча за рівень світових виробників, а іноді навіть і перевершує його за принципово важливими параметрами.

Крім того, купуючи ці корпусні меблі за прийнятною ціною в нашому інтернет-магазині «Сфера меблів», не доведеться дорого переплачувати за гучні назви відомих брендів.

Сьогодні велика кількість реклами від виробників, які борються за покупця, спрощує придбання меблів. Призначенням меблів в давнину було зберігання предметів, використовуваних людиною. Окремо розташовані або вбудовані предмети меблів, виконували просту функцію і служили для прийняття різних поз – сидіння та лежання.

Сучасні корпусні меблі це не просто предмети побуту, а речі без яких не обійтися, що створюють нам настрій і дають можливість комфортного відпочинку. Це означає, що до купівлі меблів слід підійди відповідально і обдумано.

Якщо вас зацікавили корпусні меблі, які ми пропонуємо, то всю цікаву для вас інформацію можна отримати безпосередньо від продавця. Оцінивши всі принади та переваги товару, ви легко зробите вибір і визначитеся з покупкою.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00