Меблі для вітальні. Як вибрати і як розставити?

вітальняТі, хто закінчив ремонт, з полегшенням зітхають: пройдено найважчий етап. Але виникає цілий ряд інших завдань, наприклад, облаштувати кімнати, вирішити питання з дизайном інтер’єру. Давайте дізнаємося, які вибрати меблі для вітальні і як правильно її розставити в кімнаті?

Вітальня кімната спочатку була кімнатою для гостей, що очевидно з її назви. Але останнім часом в ній не тільки зустрічають гостей а й відзначають свята,також відпочивають самі господарі та їхні родини.

Меблі для вітальні бувають:

Корпусні. Зазвичай вони є в кожній вітальні, навіть витриманої в стилі мінімалізму. До таких меблів відносяться: різні стелажі, стінки, книжкові шафи, серванти, настінні полки.

М’які. В основному, це дивани і крісла, а також пуфики. Вони призначені для зони відпочинку.

Модульні займають лідируючі позиції. Серед їх переваг: можливість звільнити багато місця і в той же час скласти всі речі в зразковому порядку. Також вони дозволяють розвантажити приміщення за рахунок багаторівневості. Крім того, такі меблі можуть не тільки використовуватися за прямим призначенням, але і бути розмежувачем. Це особливо зручно, якщо плануєте розділити вітальню на зони.

«Мобільні» називаються так за рахунок маленького секрету. В таких меблів є коліщатка, тому їх дуже зручно пересувати з місця на місце при необхідності, і таким чином міняти планування в кімнаті.

І якщо ще три десятиліття тому можна було купити тільки стінку, однакову у всіх меблевих магазинах, то сьогодні є величезна кількість стилів. Останнім часом крім класики популярності набуває стиль модерн. Його легко впізнати завдяки чітким лініям, простоті, лаконічності і мінімалізму. Крім того, цей стиль передбачає або наявність одного-двох яскравих колірних акцентів, або всі меблі представлені в одному відтінку, що теж виглядає цікаво.

Як правильно вибрати меблі для вітальні і чому це так важливо?

Добре підібрані меблі не тільки створюють затишок, але і багато говорять про власника квартири або будинку. Все-таки, вітальня – це перша кімната, яку бачать всі гості, друзі та знайомі. І саме по ній вони і складають свою думку і перше враження про господарів. Тому, варто з особливою увагою підійти до типу меблів, до їх розстановки, до планування самої вітальні взагалі.

В першу чергу, треба чітко визначитися з тим, що Ви хочете отримати в результаті. Місце для розваги з гостями або затишне містечко для релаксації і відпочинку? Від цього буде залежати не тільки розстановка меблів, але і те, які вони будуть: м’які дивани і крісла навколо домашнього кінотеатру, або диван з журнальним столиком, де приємно попити кави.

Крім того, варто подбати і про хорошу якість всіх предметів меблів, про їх сполучуваності один з одним, а також про те, як вони вписуються в цілісну картинку кімнати. Потрібно подумати також про те, чи поєднується колір меблів із загальною колірною гамою залу? Чи не вийде сіре і нудне?

Вибирайте якісні, міцні і практичні меблі, адже користуватися ними доведеться довго. Як мінімум, до наступного ремонту або переїзду.

Як правильно розставити меблі у вітальні?

Навіть якщо всі меблі підібрані правильно і зі смаком, то і їх можна зіпсувати. Як? Неправильно розставивши їх в кімнаті. Наприклад, не можна ставити крісла занадто далеко один від одного, інакше гостям буде важко спілкуватися. Якщо у Вас великий телевізор, то диван і крісла треба буде ставити біля протилежної стіни. У всякому разі, його має бути добре видно всім сидячим.

Також можна застосувати принцип зонування, якщо вітальня сама по собі великого розміру. Тоді обов’язково щось має бути в центрі (наприклад, телевізор або журнальний столик) і щось повинно бути межею між зонами (наприклад, стелаж з книгами) або довгий диван. Це необхідно і тоді, коли у вітальні не тільки збираються гості або відпочивають всією сім’єю, але і коли хтось у ній і працює. Важливий аспект, який часто упускають: розставляти всі предмети потрібно таким чином, щоб вони не заважали вільно переміщатися в межах кімнати.

Чому в усьому світі так популярні італійські меблі для вітальні? Неважко здогадатися, чому, адже саме вони поєднують в собі високу якість, традиції, стиль і оригінальність. По-перше, вони виготовляються з цінних порід дерева. По-друге, їх вважають найрізноманітнішими і багатими щодо стилю і композицій. По-третє, це сама Італія, її краса, неповторність, дух часу та його найкращих традицій.

Тепер, Ви зможете облаштувати свою вітальню так, щоб це було і практично, і зручно. А найголовніше – щоб Вам все в ній подобалося.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00