Меблі-трансформери для дитячих кімнат

Організація інтер’єру дитячої кімнати – завдання не з легких. При виборі дитячих меблів важливо враховувати безліч нюансів: зовнішній вигляд, безпеку, зручність експлуатації. Діти швидко ростуть, і меблі, куплені ще зовсім недавно, швидко стають не функціональними, маленькими за розміром і перестають відповідати потребам дитини.

Ще однією проблемою є брак квадратних метрів в багатьох квартирах. Нерідко під дитячу відводиться найменше і нефункціональне приміщення в будинку. При цьому на невеликій площі потрібно розмістити предмети меблів таким чином, щоб правильно розмежувати простір приміщення і забезпечити дитині всі необхідні зони:

 • робочу зону;
 • зону сну і відпочинку;
 • місце зберігання речей;
 • ігрову зону.

Заощадити квадратні метри і продовжити термін експлуатації кожного предмета допоможуть функціональні меблі-трансформери.

Види дитячих меблів-трансформерів

Сучасні виробники пропонують на вибір споживачів широкий асортимент дитячих меблів-трансформерів. Такі вироби примітні тим, що комплектуються спеціальними механізмами, що дозволяють при необхідності міняти габарити і навіть конструктив всього виробу.

Розрізняють такі види дитячих меблів-трансфрмерів:

 1. Дитячі ліжка-трансформери.
 2. Системи для зберігання речей.
 3. Письмові столи.
 4. Меблеві гарнітури.

Сьогодні на ринку представлено різноманіття різних рішень. Варіанти різняться конструктивом, зовнішнім оформленням, застосуванням механізмів трансформації. Розглянемо основні різновиди з представлених на ринку.

Ліжка-трансформери

Ліжка-трансформери – популярний тип меблів, які здатні міняти конструктив. Залежно від завдань, які необхідно вирішити, при виробництві таких виробів використовується певний механізм трансформації.

 • дитячі дивани-трансформери представлені в різних конструктивних рішеннях, які залежать від механізму трансформації. Розрізняють диван-книжку, «єврокнижку», «французьку розкладачку», диван з механізмом трансформації «дельфін». На окрему увагу заслуговує крісло-ліжко – розкладне крісло, яке при необхідності може перетворюватися в спальне місце. Таке рішення стане незамінним для дитячих кімнат з обмеженим простором;
 • ліжка з підйомними механізмами. Такі предмети меблів користуються великою популярністю, оскільки дають можливість на обмеженій площі вирішити 2 важливі завдання: забезпечити повноцінне спальне місце і місце для зберігання речей. «Працюють» такі вироби за наступним принципом: решітка ліжка піднімається за допомогою спеціального підйомного механізму, а під нею розташовується місткий ящик для зберігання речей. Тут можуть розміщуватися іграшки, постільна білизна, сезонні речі та аксесуари;
 • ліжко з двома спальними місцями. Такі модулі – чудова можливість функціонально організувати кімнату для 2, а іноді і трьох дітей. Одинарний модуль легко трансформується в двоспальне ліжко, а іноді під нижнім ярусом розташовується і третє спальне місце у вигляді спеціальної розкладної решітки.

Ліжка-трансформери представлені в різних конфігураціях. Вони не тільки служать чудовим способом заощадити простір, але і дуже подобаються юним власникам, які завжди виявляють цікавість до всього нового і незвичайного.

Окремо слід відзначити ліжка для новонароджених, на які корисно звернути увагу молодим батькам. Такі ліжечка трансформуються в диван-ліжка, на яких ваша дитина може спати до середніх класів загальноосвітньої школи. Ліжечко-колиска для немовлят буде дорослішати разом з вашою дитиною.

Системи зберігання речей з механізмами трансформації

Шафи-трансформери користуються не меншою популярністю, ніж ліжка з розкладними механізмами. Розрізняють декілька видів таких виробів.

 • Шафи, що трансформуються в ліжко. Є функціональним рішенням для приміщень з обмеженим простором. При необхідності виріб розкладається в ліжко, а після експлуатації забирається назад в шафу. Таким чином у дитини є повноцінне місце для сну і відпочинку, а в день – вільний простір для ігор.
 • Шафи, що змінюють наповнення. Такі предмети теж дуже зручні і популярні. Основна ідея таких виробів – можливість змінювати внутрішній вміст – кількість і розташування полиць і механізмів.
 • Шафи, що змінюють конструктив. Деякі виробники пропонують оригінальне рішення – шафи, які розсуваються в ширину. З компактної системи зберігання виріб перетворюється на містку систему зберігання, звільняючи місце для нових речей.

Шафи-трансформери прості в експлуатації і допомагають значно економити простір. Сучасні механізми легко розкладаються – з трансформацією таких виробів впорається навіть дитина.

Важливо звернути увагу. При кувівлі шафи-трнсформера з відкидним ліжком необхідно звернути увагу на вибір матраца. Для такого спального місця підійдуть тільки безпружинні моделі з невеликою висотою.

Письмові столи-трансформери

Робоче місце – важлива зона в дитячій кімнаті. Тут дитина робить уроки і проводить багато часу за різними заняттями. Якщо кімната обмежена в габаритах, для письмового столу не завжди є місце. На допомогу прийдуть функціональні розкладні столи-трансформери. Вироби можуть мати різний конструктив, трансформуватися з різних предметів меблів.

Виробники пропонують безліч різних моделей:

 • столи, суміщені з ліжком;
 • розкладні столи-комоди;
 • столи, що змінюють висоту;
 • столи, що змінюють кут нахилу стільниці.

Столи з механізмами трансформації легко розкладаються, тому дитині не доведеться витрачати багато сил на те, щоб розкласти або зібрати такий модуль.

Дитячі гарнітури-трансформери

На особливу увагу в асортименті меблів, які змінюють конструктив за допомогою спеціальних механізмів, заслуговують гарнітури-трансформери.

Цікавою особливістю таких комплектів є можливість перетворити окремі його елементи в модулі з абсолютно іншим функціональним призначенням. У лічені секунди спальне місце і зона зберігання речей перетворюються в ігрову або шведську стінку, письмовий стіл або ліжко компактно поміщаються в шафу. Робоча зона за допомогою декількох рухів перетворюється в спальне місце для другої дитини. Можливості трансформації таких гарнітурів практично не обмежені.

Меблі-трансформери – оптимальне рішення не тільки для власників квартир невеликих габаритів, але і для тих, хто цінує комфорт, простір і сучасні тренди інтер’єрного дизайну. Такі вироби здатні вирішити безліч проблем, пов’язаних як з обмеженим простором, так і з дорослішанням дитини. Завдяки сучасним технологіям і широким можливостям виробництва дитячі меблі характеризуються безпекою, практичністю і ідеально вписуються в інтер’єр приміщення.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00