Переваги кухонних меблів на замовлення

кухніМеблі – це один з найважливіших елементів в будинку, тільки з їх допомогою можна створити повноцінний і гармонійний інтер’єр приміщення. Самі  меблі багато чого можуть розповісти і про свого господаря.

Ніщо так не зможе підкреслити індивідуальність будинку, як якісні меблі за індивідуальним замовленням. Такі меблі по праву можна вважати ексклюзивними, адже вони виготовляються одноразово за кресленнями клієнта, таких ви більше не зустрінете ні в кого.

Останнім часом все більше уваги приділяється комфорту в інтер’єрі. І нічого дивного в цьому немає. Будинок – це місце, яке зберігає наш спокій і наші секрети, тут ми розслабляємося і набираємося нових сил. Тому, інтер’єр нашого будинку повинен відповідати нашим побажанням.

Найбільш затребуваними були і залишаються кухні на замовлення. Це пов’язано з тим, що кухня – це, мабуть, саме функціональне приміщення в будинку. Тут все повинно бути ергономічно, повинен використовуватися кожен сантиметр площі. У той же час всі необхідні кухонні інструменти повинні бути під рукою. У цьому випадку на допомогу і приходять меблі на замовлення.

У чому переваги меблів для кухні за індивідуальним замовленням?

  • Індивідуальні розміри і побажання. Ви можете спланувати свою кухню як завгодно, лише б Вам це було зручно. Меблі для кухні на замовлення дозволяють врахувати і задовольнити абсолютно всі Ваші побажання.
  • Вибір матеріалів. Стандартні кухні не дозволяють комбінувати необхідні Вам матеріали. Так, наприклад, Ви хочете замовити стільницю зі штучного каменю , а в стандартну кухню входять лише стільниці з ДСП , МДФ та інших не зовсім якісних матеріалів. А замовляти окремо – тільки собі дорожче.

Також це стосується і підвіконь зі штучного каменю , які можуть виступати не тільки в якості підставки для квітів, але і бути функціональним вузлом Вашої кухні. Так підвіконня з штучного каменю може плавно перетікати в кухонні стелажі, полиці, стільницю і все це виглядає одним литим виробом, без швів і стиків. Таке поєднання робочих елементів, робить кухню більш зручною і функціональною.

  • Ексклюзивність. Замовляючи меблі за своїми кресленнями, Ви отримуєте вироби, в яких втілені всі ваші дизайнерські ідеї. Це, безсумнівно, оцінять Ваші гості і близькі. Такі меблі будуть тільки у Вас і ні в кого більше.
  • Управління якістю і бюджетом. Як було сказано вище, Ви самі вибираєте матеріали для виготовлення меблів. Це дозволяє регулювати бюджет на покупку. Все залежить від способу Вашого життя і Ваших переваг. Якщо кухня – це робоче місце або місце, де Ви проводите 80% свого часу, то акцент слід робити на якість (міцність і довговічність). Якщо ж кухня у Вашому будинку всього лише місце для їжі, то акцент можна зробити на красі.
  • Комфорт. Так як кухня буде виготовлена за індивідуальним замовленням з урахуванням всіх ваших побажань, то такі меблі будуть кожен день дарувати Вам комфорт і затишок, поки не захочете чогось новенького.

При складанні проекту майбутніх меблів клієнт завжди може вибрати будь-який з запропонованих варіантів від наших дизайнерів (з урахуванням Ваших побажань), або запропонувати свій унікальний проект.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00