Переваги шафи-купе

шафи-купе на замовленняНа сьогодні сучасний меблевий ринок пропонує величезний вибір шаф-купе. Коли люди вирішують розлучитися зі старенькими тумбочками, комодами, шифоньєрами, шафами, то вони бажають придбати високоякісну і міцну річ, яка здатна замінити всі старі, але улюблені меблі.

У даному випадку шафа-купе стане чудовим вирішенням цієї проблеми. Шафи-купе можна виготовити на замовлення, з урахуванням всіх особистих бажань і смаків, а можна купити шафу-купе в меблевих магазинах. Моделі шаф відрізняються між собою якістю і типом розсувних систем.

Для спальні шафи купе є відмінним місцем для зберігання речей і в той же час прекрасною родзинкою інтер’єру квартири. Вона може зливатися із стіною і ніяк не виділятися, а може, навпаки, бути дуже помітною.

Шафи-купе відрізняються своєю надзвичайною місткістю: навіть у шафу невеликих розмірів можна помістити безліч речей, які раніше зберігалися в комодах, на полицях або просто в кутах квартири.

У чому відмінність шафи-купе від звичайного гардеробу?

Шафу-купе, як правило, на відміну від гардеробу, роблять по персональному проекту, враховуючи всю специфіку приміщення. Якщо є необхідність заощадити простір, то бічні і задні стінки, а також підлогу і стелю, можуть замінити стіни самого приміщення. Для відкриття розсувних дверей не потрібно додаткового простору. Внутрішню частину шафи купе можна зробити, враховуючи всі індивідуальні вимоги та бажання.

Для того що б ідеально спроектувати і виготовити шафу-купе, як правило, меблеві фірми звертаються за допомогою до досвідчених дизайнерів. Вони пропонують креслення шафи, показують зразки обробки. Однак, варто зауважити, що б не виникло проблем, а всі бажання були реалізовані, дизайнеру потрібно чітко сформулювати всіх вимоги.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00