Поради щодо монтажу кухонних меблів

монтаж кухонних меблівВ цій статті розглянуті основні поради, які допоможуть вам змонтувати кухонні меблі.

Послідовність монтажу кухні

З чого почати роботу? Перше, про що варто подбати – це забезпечити наявність потрібних інструментів для здійснення монтажу. Основний перелік виглядає таким чином:

  • рівень;
  • дриль;
  • перфоратор;
  • електролобзик;
  • молоток;
  • шуруповерт;
  • рулетка;
  • олівець.

Всі деталі для кріплення зазвичай йдуть в наборі з меблями, але Ви можете запастися додатково шкантами, саморізами і єврогвинтами.

Приступати до монтажу кухні варто з крайнього кута. Якщо набір меблів кутовий, то в першу чергу встановлюється кутова частина. У випадку лінійного комплекту – з того, краю, який впирається в кут.

Важливим нюансом ведення роботи є чітка послідовність монтажу. Всі елементи необхідно монтувати у міру установки. Інакше Вам просто не буде, де розвернутися.

Зібравши основу, приступаємо до вибору глибини установки. Жоден з елементів комплекту не повинен щільно прилягати до стіни. По всьому периметру необхідно зробити зазор, завдяки якому нерівності стіни не вплинуть на якість збірки. Виставляючи меблі за рівнем стіни можна допустити помилку, через що меблі буде розміщена нерівно. Для точності визначення глибини на основу накладається стільниця. В основному для цього використовують шканти і клей ПВА, і стягується все стяжками.

Після визначення глибини, приступаємо до виставлення рівня стільниці. Дуже важливо виставити всю конструкцію строго горизонтально, щоб в результаті отримати цілісний набір без ухилів і височин. Спочатку виставляється рівень для однієї стільниці, а пізніше під неї рівняють всі інші.

Якщо рівень виставлений правильно, то можна приступити до стяжки всіх столів і шафок. Скріплюються вони між собою за допомогою саморізів. Їх розташування не грає принципового значення. Головне, щоб столи не “гуляли” між собою.

Коли всі елементи будуть міцно скріплені, а конструкція виставлена, можна приступати до фіксації стільниці

Крім нижнього рівня меблів, в комплекті можуть бути полиці і шафки верхнього рівня. Монтаж усіх елементів навісних меблів відбувається в тій же послідовності, в якій здійснювався монтаж столів. Відстань, яка має бути між верхнім і нижнім рівнями, має становити від 500 до 600 мм.

Завершенням роботи є монтаж фасадів. Щоб домогтися точності в установці всіх кріплень і рівні висоти, можна попередньо зробити картонний макет розміщення.

Після встановлення всіх елементів, кріпляться ручки.

Для надійності краще звертатися до фахівців компанії, в якій Ви замовляли меблі. Така робота не терпить помилок, тому її варто довірити кваліфікованим майстрам. У компанії “Сфера Меблі” Ви можете замовити якісні кухонні меблі і після виготовлення фахівці їх доставлять і встановлять.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00