Практичні поради щодо замовлення меблів

кухні на замовленняІснує ряд моментів, про які часто можуть забувати замовники меблів. Радимо обов’язково з ними ознайомитися.

Передсвятковий ажіотаж. У нашій країні багато свят на будь-який смак, але є загальні. Новий рік, 8 березня, день закоханих. Якщо ви хочете приурочити замовлення меблів до одного з них, будь ласка, зробіть це заздалегідь. Особливо це стосується Нового року. Наша порада – замовляйте за два місяці до Нового року.

Не забудьте проконсультуватися з продавцем з приводу великогабаритних предметів. Стільниця довша за три метри або кутовий стіл два на два метри може не пройти в квартиру. Потрібно вирішити це до того як його привезуть на місце.

Складна електронна техніка, сантехніка і водяні фільтри. Довірте ці справи фахівцям. Не просіть і не змушуйте це робити монтажників меблів.

Пиловсмоктувач – незамінна річ. Не завжди є можливість возити його з собою на монтаж, якщо він у вас є дайте його в користування монтажникам. При свердлінні стін і стелі він стане їм у нагоді. Не забудьте приготувати плівку або газети, щоб закрити від пилу свої речі.

Попередьте монтажників про труби і проводку в стіні. Попередьте, якщо стіни тонкі.

Якщо вам здається, що монтаж проходить якось не правильно, повідомте це своєму продавцю. Тільки не дзвоніть через кожну дрібницю.

Будьте гостинні. Купіть, наприклад, пляшку мінеральної води для збирачів. Організуйте простий обід, якщо це дозволяють умови. Ваша гостинність окупиться якістю збірки і уважним ставленням монтажників.

Під час складання іноді виникають спірні питання та розбіжності в схемах, кресленнях і тим, що є в наявності, помилки в розрахунках розмірів. У таких випадках головне не поспішати, і не хвилюватися, а розібратися в ситуації, що склалася. Зверніться до менеджера і разом вирішіть питання з усунення недоліку. Монтажники можуть запропонувати свій варіант рішення, але він не завжди буде кращим, хоча може бути найпростішим. Підсвічування кухні на замовлення або шафи купе є важливим технічним моментом.

Працюйте з одним менеджером. У салонах і магазинах існують свої системи взаємозамінності персоналу, але краще вибрати одного менеджера продавця і працювати тільки з ним. Це дозволить уникнути непорозумінь.

Якщо ви вирішили зробити підвісну або натяжну стелю, то виникне складність при кріпленні верхнього треку для шафи купе. Скоріше всього в цьому випадку доведеться зробити цільний дах для шафи купе, залишаючи зазор між стелею і шафою.

У дерев’яному будинку з колоди або бруса необхідно обшити стіни міцним листовим матеріалом (фанерою або ДСП) інакше якісний монтаж меблів буде неможливий.

Заздалегідь купіть всі необхідні елементи для підключення кухонної витяжки до вентиляційного каналу в стіні. Не забудьте дізнатися, чи встановлюють фольгу на дно тумби для мийки, для захисту від вологи.

Дізнайтеся, чи роблять вбудовані сміттєві відра. В одному з ящиків на кухні зробіть вбудований лоток для ложок, виделок і інших столових приладів.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00