Що краще: меблі на замовлення чи готові меблі?

кухні на замовленняРоблячи ремонт, багато людей стикається з питанням: що практичніше – замовити меблі чи придбати вже готові? Таке питання – не рідкість, і воно абсолютно виправдане, оскільки вибір меблів – відповідальний етап. Але щоб остаточно зробити вибір, слід чітко визначити для себе, що являє собою кожний з варіантів. У цій статті ми пропонуємо Вам ознайомитися з особливостями меблів на замовлення і вже готових меблів.

Готові меблі

Як правило, готові вироби – це елементи меблів масового виробництва, які є частиною якоїсь серії. Окремі предмети меблів можуть бути модулями певної групи виробів, які складають цілісну композицію. Такі вироби не можна назвати унікальними. Серійне виготовлення може передбачати різноманітність колірної гами.

Серед переваг купівлі вже готових меблів є наступні моменти:

  • ви можете отримати свої меблі відразу, і вам не доведеться чекати;
  • є можливість одразу на місці розглянути меблі, помацати, випробувати їх в експлуатації;

Серед недоліків готових меблів є такі нюанси:

  • неможливо бути впевненим у якості виробів – матеріалів, кріплень.
  • готові меблі з салону не будуть унікальним виробом.
  • складніше підібрати меблі під конкретний інтер’єр.

Меблі на замовлення

Виготовлення унікального зразка дозволяє самому підібрати матеріал, вид конструкцію, колір і т.д. Такі зразки меблів виробляються в одиничному екземплярі. Відмінністю меблів на замовлення від готових меблів є те, що на замовлений виріб потрібно чекати.

Виготовлення здійснюється строго по тим розмірам і параметрам, які вказує замовник. В основному, для створення унікального виробу користуються послугами дизайнера. Такі меблі часто виготовляються під конкретний інтер’єр і смак замовника.

Виготовляючи меблі на замовлення, максимально враховуються всі ергономічні вимоги. Всі умови, які необхідні для комфортного використання виробів, враховуються. Більше того, співпрацюючи з хорошим фахівцем, Ви самі можете брати участь у формуванні конструкцій меблів і їх зовнішніх параметрів.

На загальне сприйняття зовнішнього вигляду впливають всі естетичні властивості меблів – форма, колір, фактура. Замовлення індивідуального виготовлення меблів дозволить гармонійно облаштувати будь-яке приміщення.

Так, щоб отримати вже готові меблі, Вам потрібно буде почекати, але це очікування повністю себе виправдає. Натомість Ви отримаєте ексклюзивний виріб, які буде найбільш комфортним саме для Вас, а також гармонійно впишеться в інтер’єр Вашого будинку.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00