Шафа-купе: як заощадити без шкоди для якості?

Шафа-купеЕргономічні, компактні меблі прийшли на заміну корпусним. Сьогодні важливо використовувати кожен вільний куточок приміщення. І шафи-купе в цьому є найкращими помічниками.

На сьогоднішній день ринок пропонує велику кількість пропозицій, виробників і цін. Але якщо ви точно знаєте що хочете заощадити на купівлі шафи-купе, але нічого не втратити в якості, то для вас є декілька хитрощів.

Що істотно впливає на ціну шафи-купе?

Матеріал

Очевидно, що чим дорожчий матеріал тим дорожчі меблі. Дзеркала, додаткові декоративні вставки, внутрішні полиці все це збільшує вартість шафи-купе. Нижче наведений список матеріалів для шафи-купе в порядку зменшення ціни:

  1. Скло, дзеркало з авторським малюнком.
  2. Ротанг, бамбук.
  3. Скло + кольорове покриття (лакобель).
  4. Скло + біле покриття (лакомат).
  5. Дзеркальні двері.
  6. Двері з ДСП.

Але це не означає що потрібно купувати найдешевші дзеркальні або двері-ДСП. Проаналізуйте середню вартість матеріалу на ринку і вже тоді робіть замовлення. Адже занадто низька ціна швидше за все означає дуже низьку якість ДСП або іншого матеріалу.

Комбінування матеріалів

Врахуйте, що поєднання декількох матеріалів вимагає додаткового використання профілів і розпилу. Прості дзеркальні двері будуть коштувати менше, ніж дзеркало і більш дешеве ДСП.

Фурнітура

Чималу частину вартості шафи-купе становить фурнітура. Ролики і рейки за допомогою яких будуть рухатися двері шафи. Якщо шафа невелика, то можна не купувати найдорожчу фурнітуру. Хоча, варто відзначити, що якщо шафа габаритна або встановлюється на рівну підлогу, то якісні механізми обов’язкові.

Як визначити чи потрібно вам це? Проконсультуйтеся з фахівцями компанії з продажу та виготовлення меблів, їм немає особливого сенсу «втюхувати» дорогу фурнітуру. Якщо дорогі механізми не потрібні, а на шафу-купе надається гарантія і договір, то переплачувати немає сенсу.

Складові частини

Такі незначні деталі як підкладка під рельсу, підлогу, цоколь, дах, бокові полиці, рівні або закруглені кути, підсвічування та інші в комплексі суттєво впливають на вартість шафи-купе. Так крапля за краплею і набирається пристойна сума, яку можна заощадити.

Якщо шафа-купе вбудовується в нішу відмовтеся від корпусу. Бічні стінки не потрібні для прямих і кутових шаф, їх замінять міжкімнатні перекриття. Те ж саме стосується «даху» і задньої стінки. А ось «підлогу» шафи краще замовити, адже вона допомагає уникнути перекосів при монтажі нижніх напрямних.

«Начинка»

Всі внутрішні ящики і полички можуть бути виконані з недорогих матеріалів, адже вони заховані від наших очей, тому їхня декоративна складова особливого значення не має.

Доставка та монтаж

При замовленні уточніть, чи входить у вартість доставка, підгонка і установка шафи-купе. Неприємно, коли ви купили шафу за хорошою ціною і на етапі монтажу виявляється що й за доставку і за установку потрібно заплатити окремо. Тому обумовлюйте такі моменти заздалегідь.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00