Як повинні працювати монтажники меблів?

монтажники меблівМонтажники меблів – це ті люди, які привезуть Вам меблі, занесуть до кімнати і збиратимуть. Тут можна дати кілька порад:

1. Домовтеся, щоб Вас попередили, коли саме привезуть меблі. Нехай подзвонять Вам в день доставки і підтвердять її.

Відповідальні збирачі повинні попередити Вас про можливе запізнення. В дорозі може трапитися всяке поломка або затори на дорозі – це звичайна справа. Головне, щоб Ви не сиділи і не нервували, а знали в чому причина запізнення.

2. Підйом в квартиру. Бажано, перевірити заздалегідь чи працює у вас ліфт і домовитися з домоуправлінням або з ліфтером, щоб його включили. Піднімати дво- або триметрові стінки, коли потрібно зібрати шафу-купе на замовлення, по сходах дуже непросто. Важливо звільнити проходи від зайвих речей. Монтажники повинні попередити Вас, що їм може завадити.

3. Розпаковування, перевірка комплектності і якості. Коли все принесено, монтажники повинні розпакувати меблі і перевірити їх. Ви повинні теж бути присутніми. Необхідно перевірити комплектність, якість і відповідність кольорів і матеріалів.

4. Підготовка приміщення. У процесі складання часто буває багато сміття і пилу. Приготуйтеся заздалегідь. Приберіть всі зайві речі з кімнати. Якщо Ви придбали кухню на замовлення, то краще максимально звільнити приміщення. Щоб зібрати меблі на замовлення, необхідно місце. Монтажники повинні сказати Вам, скільки і де їм потрібно місця для зручної роботи. Допоможіть їм організувати робоче місце.

5. Процес складання. У процесі складання виконуються всі необхідні операції, і в цьому Ви скоріше за все не зможете допомогти. Головне не заважати. Якщо виникнуть питання, а вони виникають завжди, монтажники Вас покличуть і запитають все, що необхідно.

6. Монтаж може затягнутися. Часто буває, що при великому обсязі робіт доводиться переносити завершення монтажу на наступний день. На це може бути багато причин. Якщо так трапилося, домовтеся, до якої години майстри будуть працювати, і коли прийдуть доробляти.

7. Завершення монтажу. Після завершення збирання меблів монтажники запропонують прийняти у них роботу.
Почніть з загального вигляду, а потім придивляйтеся до деталей. Монтажники перед відходом повинні прибрати за собою.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00