На що звертати увагу при замовленні шафи-купе?

шафа-купеШафа купе не тільки економить простір, але і є прикрасою будь-якого будинку. Широкий вибір матеріалів, який використовується для виготовлення цих сучасних шаф дозволяє розробити оригінальний дизайн, як для спальні, так і для передпокою і навіть дитячої кімнати. Для того, щоб вибрати відповідні матеріали для шафи купе необхідно ознайомитися з основними тенденціями виробництва цього виду меблів.

Різновиди шаф купе і їх наповнення

За конструкцією шафи купе поділяються на такі підвиди: корпусні і вбудовані. Однією з переваг корпусної шафи є її мобільність – при бажанні її можна розібрати і встановити в іншому місці. А ось вбудовану шафу купе перемістити практично не можливо. Однак вбудовані шафи часто володіють «бюджетною» ціною, за рахунок того, що на їх виготовлення витрачається менше матеріалу. Найчастіше в цих шафах відсутній корпус: його замінюють фальшпанелями. Вбудовані шафи є чудовим рішенням для заповнення ніш.

Також виробники меблів на замовлення виготовляють кутові та стінові шафи купе, укомплектовують їх відкритими полицями та секціями. Однак це далеко не повний ряд конфігурацій сучасних шаф з розсувними дверима.

На сьогоднішній день шафу купе можна обладнати різними комплектуючими, що дозволяють максимально практично і зручно використовувати внутрішню частину шафи. Це можуть бути спеціальні висувні корзини для зберігання взуття чи білизни. Їх ціна в першу чергу залежить від компанії-виробника і конкретного виду комплектуючих. Але найбільш популярними і доступним за ціною є заповнення шафи полицями і ящиками з ДСП, а також металевими штангами.

З яких матеріалів замовити двері?

Найбільш доступні по  ціні двері, виготовлені з ДСП та дзеркала. Решту матеріалів і декоративні елементи обійдуться на порядок вище. Деякі з матеріалів вимагають специфічної збірки дверей, що також сприяє подорожчанню меблів. Однак, на сьогоднішній день як ніколи актуальні двері з лакобелю (фарбоване скло) і Лакомату. Лакомат – це напівпрозоре скло, на одну сторону, якого нанесений спеціальний лак, що створює ефект матовості на одній стороні скла. Ці два різновиди скла екологічно безпечні, при цьому володіють оригінальним і елегантним зовнішнім виглядом.

Також широкою популярністю користується оформлення шафи купе фотодруком: цей метод дозволяє прикрасити двері шафи абсолютно будь-яким фотозображенням високої якості і різноманітного розміру.

У любителів класики улюбленим способом декорування шафи купе є малюнки, виконані в техніці піскоструй. Дзеркальні двері прикрашені, такими малюнками, вписуються абсолютно в будь-який інтер’єр і виглядають дуже вишукано. У цій техніці, як і в фотодруці, можна підібрати картинку, відповідну під інтер’єр конкретного приміщення. Клієнти бажають підкреслити індивідуальність інтер’єру, як правило, декорують скляні двері вітражними малюнками. Такі фасади завдяки особливостям нанесення фарби на скло довговічні і не вимагають особливого догляду.

Розсувні системи

Розсувні системи, які використовуються при виготовленні шаф купе, мають два принципи кріплення: підвісний і з опорою на нижній ролик. Перший вважається менш надійним, тому що вимагає особливої міцності стельового покриття. Цей спосіб кріплення виключає використання деяких матеріалів для заповнення дверей. Ще однією неприємною особливістю підвісних систем є люфт нижньої частини фасаду шафи.

Жорсткою конструкцією володіють двері з опорою на нижній ролик. Їх виготовляють з міцних алюмінієвих профілів. Крім високої міцності така система кріплення дверей дозволяє використовувати для заповнення дверей шафи різні матеріали.

При виборі каркасу шафи купе і коліщаток ходової системи потрібно також особливу увагу приділити міцності матеріалу, з якого виготовлений обраний вами елемент. Це дозволить вам значно збільшити термін служби шафи-купе.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00