Як правильно вибрати шафу-купе?

Шафи-купеШафа купе є незамінним атрибутом інтер’єру будь-якого житлового приміщення. Сьогодні існує величезна кількість варіантів виконання цього предмету меблів, а широкий асортимент, як відомо, ускладнює процес вибору.

Проте, дотримуючись певних принципів вибору шаф-купе, можна значно полегшити собі завдання. Перш ніж купити шафу-купе для свого житла, потрібно визначитися з перевагами, і оцінити можливості індивідуального виготовлення корпусних меблів.

У деяких випадках, щоб підкреслити індивідуальні особливості інтер’єру, краще замовити шафу-купе за персональним дизайнерським проектом. А можна купити шафу-купе в готовому виконанні. Незалежно від обраного варіанту купівлі, потрібно звернути увагу на надійність стиків всіх деталей шафи, на плавність роботи розсувного механізму. Наявні висувні ящики шафи-купе повинні відкриватися безшумно. Добре, якщо вони будуть забезпечені доводчиком.

При виборі декору майбутньої шафи купе візьміть до уваги той факт, що напівпрозорі скляні дверцята будуть гарні тільки для зберігання книг чи посуду. Для зберігання білизни та одягу надайте перевагу дверкам шафи, виконаним з непрозорих матеріалів. Вибираючи шафу для вітальні, передбачте наявність відкритих полиць. Вони стануть в нагоді для установки відеоапаратури або декоративних елементів.

Дзеркальні елементи на дверцятах шафи-купе здатні візуально розширити простір, тому такий варіант буде ідеальний для малогабаритної кімнати. Світлі тони так само будуть гарно виглядати в маленькому або слабо освітленому приміщенні.

Варто врахувати, що оптимальна глибина полиць, що забезпечує зручність використання, не повинна перевищувати сімдесяти сантиметрів. Полички, висотою менше сорока сантиметрів, також будуть не практичними. Зручними у використанні є гратчасті полиці, які можуть висуватися і корзини.

Потрібно пам’ятати, що шафа може стати центром загальної дизайнерської композиції інтер’єру вашої кімнати, тому, прикрашаючи її візерунками, що містяться в обробці стін або текстилі, продумуючи всі лінії конструкції і встановлюючи підсвічування, можна створити справжній витвір мистецтва.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00