Як вибрати диван?

Як вибрати диванЯкщо говорити про меблі в домі, то досить великих вкладень вимагає диван. Дивани коштують немало, вони займають багато місця, і вони є саме тим місцем, де ви і члени вашої родини з задоволенням проводите свій час. Тому перед тим як купити диван, вам необхідно переконатися, що ви знаєте, який диван купуєте. Лише тоді диван стане чудовим вкладенням фінансів і сил.

ПОТРІБНО брати до уваги той факт, яким чином і як часто ви будете користуватися диваном. Але тільки будьте чесні з самим собою! Ви будете використовувати його для того, щоб дивитися телевізор, чи ви просто згорнеться на ньому калачиком і будете читати книгу? А може ви хочете купити диван щоб розважатися на ньому? Немає сенсу брати жорсткий і представницький диван, якщо ви просто збираєтеся розкинути на ньому свої ноги і дивитися телевізор. Чи, може, ви хочете, щоб ваші гості просто потонули в подушках і не могли встати, поки ви розважаєтесь.

ПОТРІБНО купувати дивани найвищої якості, яку ви можете собі дозволити. Диван є великою покупкою, і вам, звичайно ж, хотілося б, щоб він прослужив якомога довше. Не варто забувати про те, що диван середньої якості повинен прослужити приблизно років десять, у той час як диван високої якості прослужить вам до двадцяти п’яти років.

НЕ ПОТРІБНО забувати оглядати і задню сторону дивана перед покупкою. Порожня задня сторона свідчить про те, що диван не найкращої якості. Буде краще, якщо у нього буде м’яка підкладка.

ПОТРІБНО випробувати кутовий диван перед покупкою. Прямо в магазині сядьте на нього, ляжте, підніміть ноги. Робіть з ним все те, що ви збираєтеся робити на ньому вдома (в межах розумного, звичайно).

НЕ ПОТРІБНО забувати про розміри. Слід перевірити висоту, ширину, довжину дивана, висоту і сидіння, і підлокітників. Вам слід переконатися в тому, що він поміститься у ваші двері, увійде в усі повороти і, якщо необхідно, ви зможете його підняти по сходах.

ПОТРІБНО щоб оббивка дивана була з відповідного матеріалу. Якщо у вас є діти або домашні улюбленці, то вам слід вибрати таку оббивку, яку буде легко чистити, і на якій плями і бруд не будуть сильно помітні.

ПОТРІБНО ознайомитися з усіма видами диванів перед тим, як ви зробите остаточний вибір. Ви хочете, щоб підлокітники у вашого дивана були високі, низькі, чи щоб вони були середньої висоти? А можливо, ви хочете, щоб у вашого дивана і взагалі не було підлокітників? Ви хочете пишну і округлу модель, чи рівну і обтічну? Ви хочете одну велику подушку, чи декілька маленьких? Розгляньте кутові дивани. Вам необхідно подумати над усіма цими речами ще перед тим, як ви здійсните покупку.

Корпоративний фільм
Наші вироби
Kuhnya klasychna 175
Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (050) 031-07-02


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00


Адреса в м. Чортків:
вул. Подільська, 17

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 17:00
Сб : 9:00 - 16:00
Нд : вихідний

Scroll Up