Як вибрати диван?

Як вибрати диванЯкщо говорити про меблі в домі, то досить великих вкладень вимагає диван. Дивани коштують немало, вони займають багато місця, і вони є саме тим місцем, де ви і члени вашої родини з задоволенням проводите свій час. Тому перед тим як купити диван, вам необхідно переконатися, що ви знаєте, який диван купуєте. Лише тоді диван стане чудовим вкладенням фінансів і сил.

ПОТРІБНО брати до уваги той факт, яким чином і як часто ви будете користуватися диваном. Але тільки будьте чесні з самим собою! Ви будете використовувати його для того, щоб дивитися телевізор, чи ви просто згорнеться на ньому калачиком і будете читати книгу? А може ви хочете купити диван щоб розважатися на ньому? Немає сенсу брати жорсткий і представницький диван, якщо ви просто збираєтеся розкинути на ньому свої ноги і дивитися телевізор. Чи, може, ви хочете, щоб ваші гості просто потонули в подушках і не могли встати, поки ви розважаєтесь.

ПОТРІБНО купувати дивани найвищої якості, яку ви можете собі дозволити. Диван є великою покупкою, і вам, звичайно ж, хотілося б, щоб він прослужив якомога довше. Не варто забувати про те, що диван середньої якості повинен прослужити приблизно років десять, у той час як диван високої якості прослужить вам до двадцяти п’яти років.

НЕ ПОТРІБНО забувати оглядати і задню сторону дивана перед покупкою. Порожня задня сторона свідчить про те, що диван не найкращої якості. Буде краще, якщо у нього буде м’яка підкладка.

ПОТРІБНО випробувати кутовий диван перед покупкою. Прямо в магазині сядьте на нього, ляжте, підніміть ноги. Робіть з ним все те, що ви збираєтеся робити на ньому вдома (в межах розумного, звичайно).

НЕ ПОТРІБНО забувати про розміри. Слід перевірити висоту, ширину, довжину дивана, висоту і сидіння, і підлокітників. Вам слід переконатися в тому, що він поміститься у ваші двері, увійде в усі повороти і, якщо необхідно, ви зможете його підняти по сходах.

ПОТРІБНО щоб оббивка дивана була з відповідного матеріалу. Якщо у вас є діти або домашні улюбленці, то вам слід вибрати таку оббивку, яку буде легко чистити, і на якій плями і бруд не будуть сильно помітні.

ПОТРІБНО ознайомитися з усіма видами диванів перед тим, як ви зробите остаточний вибір. Ви хочете, щоб підлокітники у вашого дивана були високі, низькі, чи щоб вони були середньої висоти? А можливо, ви хочете, щоб у вашого дивана і взагалі не було підлокітників? Ви хочете пишну і округлу модель, чи рівну і обтічну? Ви хочете одну велику подушку, чи декілька маленьких? Розгляньте кутові дивани. Вам необхідно подумати над усіма цими речами ще перед тим, як ви здійсните покупку.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00