Як вибрати кухню на замовлення?

кухні-замовленняКухня для сучасної людини це не тільки місце прийому їжі, але й місце зустрічей з друзями, місце посиденьок з рідними та «сімейних рад».

Кухня є центром, навколо якого зосереджуються всі домочадці і гості, що приходять в будинок, тому вона повинна бути зручною, просторою, комфортною і приємною. Хоча, навіть у скромній і невеликий кухоньці можна поміститися без тісноти, всього лише правильно організувавши простір.

Для цього потрібно серйозно поставитися до вибору кухні на замовлення , враховуючи сучасний багатий вибір варіантів.

Ідеальним варіантом стане створення кухні з самого початку. При цьому в новій кухні не буде місця для ще працюючого, але старезного холодильника, бабусиного улюбленого буфета і т.д.

У новій сучасній кухні вся обстановка повинна бути витримана в одному стилі. Це стосується як табуреток, так і поличок для круп і спецій. Адже, окремо куплена техніка навряд чи підійде до кухонного гарнітуру за розмірами, параметрами і стилю.

Краще і зручніше купувати кухню, комплектуючі та аксесуари до неї в одному салоні. Тому що досвідчені продавці допоможуть підібрати до кухонного гарнітуру ще і посуд з люстрою. До того ж у салоні завжди можна додатково придбати парочку полиць або шаф, якщо доведеться переїжджати, а торгові менеджери меблів за кордону не завжди надають таку послугу.

Сучасна вбудована кухонна техніка забезпечує зручність і комфортне користування. В її арсеналі різноманіття модних стійок з поличками, що вертяться на них, підвісних по всьому периметру трубок, на яких можна помістити баночки зі спеціями, шафи та інші кухонні деталі. Також, дуже зручні меблі на коліщатках.

Якісний і хороший гарнітур займає весь доступний простір, а це означає, що між кутовим шафкою і грубкою можна встановити невеликий висувний ящик для столових приладів і склянок. Підсвічування передбачене над усіма робочими поверхнями. Світло буде над раковиною, плитою і стільницею.

Краще зорієнтуватися у виборі і точно визначитися у своїх уподобаннях, можна проаналізувати наступну інформацію:

Кількість людей, що проживають в будинку, які користуються кухнею. Чи вистачить місця, якщо в кухні буде знаходиться 2-3 людини, одночасно при цьому готуючи або прибираючи.

Скільки людей в один час їдять на кухні і як часто. Це повноцінне готування їжі або просто перекус в перебігу дня. Чи ви маєте потребу в кухонному вікні, столику, який складається, обідньому столі або стійці зі стільцями.

Перете ви на кухні, чи дивитеся телевізор, слухаєте музику, а може, спілкуєтеся або працюєте.

Яка гама кольорів вам до душі, враховуючи освітлення. Деяким людям приємні пастельні тони, холодні, або навпаки теплі і яскраві.

Оцінюючи простір кухні, варто подумати, чи влаштовує вас розмір самого приміщення і як його зробити більше. Чи можливе переміщення перегородки між житловим приміщенням і кухнею, чи можна влаштувати кухню в кімнаті більшого розміру.

Якого типу робочу поверхню вам би хотілося, і якою буде її зручна площа, висота, що прямо пов’язана з розмірами побутової техніки.

Яка саме побутова техніка у вас є в наявності зараз, або яку ви плануєте розмістити в новій кухні. Чи можливе вбудовування цієї техніки в меблі і які її габарити. Чи потребує приміщення в додатковому освітленні, чи потрібно вам краще освітлення для роботи.

Скільки продуктів харчування зазвичай зберігається на вашій кухні. Яку кількість ємностей для сипучих продуктів вам необхідно, контейнерів і шаф для овочів, консервів і т.д.

Важливо продумати послідовність розміщення раковини, обробної стільниці та холодильника, щоб все було під рукою і створювало максимальну зручність користування.

Якщо в будинку живуть домашні вихованці, то для них теж потрібно передбачити місце годування.

Замовляючи меблі для кухні, слід накреслити схему кухонного приміщення, вказавши в ній точні розміри. Важливо також врахувати віконні та дверні прорізи, всі виступи і кути, місця розташування розеток, вентиляції, підведення водопроводу і каналізаційного стоку.

Слідуючи рекомендаціям, можна уникнути помилок і зробити правильний вибір. Вдало і якісно встановлені кухонні меблі і техніка, будуть служити вам довго і надійно.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00