Як вибрати меблі для маленької кухні?

кухні на замовленняДизайн-проект будь-якої кухні повинен включати підбір меблів. Більшість господинь нашої країни вимушені тіснитися в малогабаритних кухнях. Тому ми вирішили опублікувати кілька простих порад з вибору меблів, які допоможуть розширити простір маленької кухні.

Найкраще меблі для приміщення невеликих розмірів виготовляти на замовлення. Виконані за індивідуальними особливостями кухні, вони будуть економними і функціональними. Взагалі, функціональність і мінімалізм – це ті основні принципи, на яких повинне ґрунтуватися рішення з вибору меблів.

Як вибрати меблі для маленької кухні?

Кухонний гарнітур

Якщо ви купуєте або виготовляєте меблі на замовлення, вибирайте світлі тони. Наприклад, темні меблі з натурального дерева в маленькій кухні виглядають похмуро. Меблі повинні бути легкими і світлими на вигляд. Дзеркальні поверхні візуально розширюють простір.

Добре впишуться в дизайн малогабаритної кухні вузькі моделі шаф і полиць. Меблі під замовлення дозволяють зменшити стандартну глибину шаф (наприклад, замість 60 см – 40 см). При цьому ви можете збільшити вертикальний простір і максимально його заповнити. Таким чином ви зможете розмістити велику кількість кухонного начиння і візуально “витягните” приміщення вгору.

Ящики з висувним і підйомним механізмами, на відміну від звичайних дверцят, також економлять місце. Всім кухням підходить кутове планування, яке дозволяє задіяти кожен вільний куточок.

Стіл та стільці

Саме ці меблі зазвичай займають найбільше місця. Але сучасні столи також можуть істотно економити місце.

Виберіть підходящий варіант:

  • відкидний стіл;
  • стіл, що складається;
  • висувний стіл;
  • розсувний стіл.

При замовленні меблів у нас, фахівці компанії “Сфера Меблі” допоможуть підібрати оптимальний по конструкції і ціні стіл, користуватися яким буде зручно та комфортно.

Барна стійка

Сьогодні майже в кожній сучасній кухні є барна стійка. Цей елемент меблів став дуже популярним завдяки своїй практичності. Він повністю відповідає основним принципам планування: мінімалізм і функціональність.

По висоті барні стійки займають 100-120 см. Розміщуються або біля стіни, або розташовуються перпендикулярно до неї, являючи собою продовження стільниці. Біля барної стійки можна поїсти, випити і навіть щось нарізати, якщо інший простір зайнято. Часто барна стійка служить для розділення вітальні і кухні.

Порада: перед тим, як заставити кухню меблями, здійсніть перепланування: об’єднайте кухню і вітальню. Потім розбийте простір на функціональні зони: для готування, для прийому їжі, для розмов за кавою і т.д.

Озброївшись цими нехитрими прийомами, можна навіть маленьку кухню зробити комфортною і затишною. Фахівці компанії “Сфера Меблі” завжди готові допомогти вам у проектуванні приміщення, виборі меблів і оформленні кухні вашої мрії.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00