ШАФИ-КУПЕ ТЕРНОПІЛЬ

Якщо Ви хочете купити шафи-купе в м. Тернопіль хорошої якості і за низькими цінами, то замовляйте їх у нашому інтернет-магазині “Сфера Меблі”.

Увага! Ви маєте можливість замовити у нас проект дизайну шафи-купе абсолютно БЕЗКОШТОВНО, який наші спеціалісти зроблять на протязі одного дня та прорахують ціну.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Як вибрати шафи-купе?

Шафи-купе вибрати досить складно, оскільки вважається, що цей предмет меблів повинен прослужити вам дуже довго. Тим, хто найближчим часом збирається купити шафу купе, можна дати кілька нескладних порад.

У першу чергу варто визначитися з тим, де саме буде встановлена шафа купе, а потім з’ясувати її майбутні розміри. Тепер ви повинні вирішити питання з сумою, яку ви готові на неї витратити.  Ринковий розкид ціни на шафи купе однієї моделі, зробленої з різних матеріалів, може досягати широких меж.  На 70% шафи купе ціна визначить її якість, довговічність і безпеку для життя вас і вашої родини.

Наступним кроком є вибір фірми-виробника.  Зараз дуже багато компаній виробляють меблі, в тому числі шафи купе ціни на які в них приблизно однакові, тому важливо зробити правильний вибір.  Потрібно порівнювати однакові вироби шафи купе тернопіль.  На шафи купе фото ціни, які озвучуються по телефону, можуть бути мінімальними, тобто тими, які не враховують всілякі додаткові опції.  Дуже важливим фактором, який говорить про надійність фірми, є наявність центрального офісу, оскільки в іншому випадку складно буде пред’явити комусь претензії, якщо вони з’являться.  Дізнайтеся, яким розрахунковим курсом користується фірма, тому що досить часто продається шафа купе ціна на яку виставляється в умовних одиницях, а при перерахунку вартість виходить помітно вищою.

Якщо у фірми є власне виробництво, то варто уточнити деякі моменти.  Якою кромкою покриваються деталі ДСП?  Якщо врізною або накладною, то вам не варто робити таке придбання, використання подібних матеріалів при виробництві шафи купе тернопіль ціни на які є невисокими, свідчить про низький рівень обладнання на виробництві, а іноді про «гаражне» виробництво.  Всі професійні виробники вже давно використовують верстатне виробництво, а не ручне.  На такому виробництві наноситься якісна кромка ПВХ, яка на порядок відрізняється по надійності і терміну служби.

Наступне, на що варто звернути увагу, – це товщина панелей ДСП.  Вітчизняне виробництво випускає панелі товщиною 16 мм, а шафа купе тернопіль повинна мати панель товщиною в 8-10 мм, тому наші умільці фрезерують ДСП під паз в 10 мм і вставляють у дверний фасад.  Такі системи здатні прослужити не більше двох років, тому варто бути уважним при їх купівлі.

Про серйозність фірми говорить і кількість працюючих у ній замірювачів.  Якщо на фірмі, яка виготовляє шафи купе в тернополі ціни працює тільки один замірювач, який виконує ще кілька функцій за сумісництвом, то не варто співпрацювати з такою організацією.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00