ШАФИ КУПЕ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Якщо Вас цікавлять ціни на виготовлення шафи купе на замовлення в Тернополі, то назвіть нам розміри та короткий опис шафи купе, яка Вас цікавить. Наші дизайнери, протягом одного дня, безкоштовно зроблять дизайн-проєкт та вирахують ціну виробу. Опис та розмір можете  повідомити, зателефонувавши по одному з номерів телефонів, розміщених на сторінці “Контакти“, або завітавши у офіс нашого інтернет-магазину меблів (Тернопіль, вул. Оболоня, 11).

Послуги з заміру шафи-купе та створення дизайн-проєкту в нашій компанії БЕЗКОШТОВНІ.

1 2 3 4

Спеціалісти компанії “Сфера Меблі” раді запропонувати Вам замовити шафи купе в Тернополі, різних конфігурацій та видів. Для будинку чи квартири ми виготовляємо корпусні та вмонтовані шафи-купе в Тернополі.

Основна цінність, яку буде мати шафа купе виготовлена в нашій компанії полягає в тому, що ви отримуєте виріб, вироблений з якісних матеріалів, за доступною ціною. Ваша шафа купе буде унікальною, тому що буде спроектована  особисто для Вас, враховуючи всі Ваші потреби та побажання. А замовивши для шафи купе дизайнерські оздоблення,  Ви отримаєте неповторні шик і красу.

В процесі виробництва шафи купе в Тернополі наші спеціалісти використовують лише екологічно чисте, якісне ДСП товщиною не менше 18 мм., пластикову кромку ПВХ та алюмінієві розсувні двері системи ARISTO та ADS. В якості наповнення розсувних дверей може застосовуватись тоноване та звичайне скло або дзеркало. За Вашим бажанням на дзеркало або скло може бути нанесений рисунок (більше тисячі варіантів) методом фотодруку або матування.

ШАФИ КУПЕ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Особливістю шафи купе на замовлення є переміщення дверей в одній горизонтальній площині. Таким чином, відбувається значна економія місця – відкриті дверцята не займають простору кімнати.

При створенні дизайн шафи купе можуть використовуватися дзеркала різного відтінку, комбіноване ДСП, піскоструменевий малюнок, УФ друк, фарбовані полотна і вставки з рогожки і ротанга.

Проект шафи купе, дизайн фото яких ви можете переглянути на нашому сайті, створюється залежно від побажань замовника. Внутрішнє наповнення шафи купе на замовлення може мати такі елементи: для дрібних речей і нижньої білизни використовуються висувні ящики, для акуратного зберігання взуття без коробок існують спеціальні виїзні полки, щоб не м’яли брюки, існують брючниці, для ременів і краваток – краватниці. При необхідності шафа купе на замовлення може бути обладнана виїзною дошкою для прасування.

Для того, щоб шафа купе великої висоти була зручною в користуванні, Вам допоможе пантограф – спеціальний пристрій, який служить для того, щоб спускати речі, що знаходяться під самим дахом шафи купе.

Шафи купе в Тернополі створюються з матеріалів екологічно чистої групи. Дизайнерські шафи купе можуть виготовлятись з таких матеріалів: австрійське ДСП, шпонований та фарбований МДФ, натуральне дерево. При створенні шафи купе дизайн ми використовуємо якісні системи надійних виробників.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00