МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬ ВІД ВИРОБНИКА

Якщо Ви бажаєте придбати унікальні меблі на замовлення для Вашого дому – до Ваших послуг меблі від виробника в м. Тернопіль від компанії “Сфера Меблі” чудової якості за доступними цінами.

Меблі на замовлення від виробника

Часто при покупці меблів перед нами постає таке питання: купити меблі на замовлення від виробника виготовлені за індивідуальним проектом чи купити вже готові меблі в магазині? Що вибрати? У чому різниця?

Так, меблі з магазину виготовлені ​​за стандартним проектом, як правило, набагато дешевші за меблі під замовлення або меблі на заказ. Вони враховують середньостатистичні мінімальні вимоги покупця. Але хіба цього достатньо? При цьому не факт, що дешеві меблі не розваляться, чи не будуть добре функціонувати. Наприклад, вони можуть бути обладнані неякісної фурнітурою. Таким чином, економія від купівлі, скажімо, дешевої стандартної шафи купе чи кухонних меблів буде зведена нанівець тому, що вони будуть погано виконувати свою функцію.

Треба усвідомлювати, що хороша річ не може коштувати копійки. І що економлячи на меблях ми економимо на самих собі. Меблі від виробника (меблі на заказ) – це такий продукт, який ми купуємо на роки. І краще, щоб цей продукт був якісним і ми не викидали гроші на дешеві й неякісні товари. Адже ми не настільки багаті.

Так, ціни на меблі на замовлення вищі. Але меблі на заказ робляться з урахуванням всіх побажань клієнта. Це стосується як дизайну, так і матеріалів та меблевої фурнітури. Якість, з якою зроблені меблі від виробника того варта. Індивідуальний дизайн того вартий. Екологічно чисті матеріали, з яких компанія «Сфера меблі» робить меблі на замовлення в м. Тернопіль – це здоров’я та комфорт для Вас і Ваших близьких.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00