ДИТЯЧІ МЕБЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Як вибрати меблі для дитячої кімнати?

Меблі мають великий вплив на настрій і комфорт своїх господарів. Особливо важливим є правильне облаштування кімнати підростаючого покоління. Адже все те, що оточує дитину, відбивається на її фізичному та емоційному розвитку, впливає на становлення особистості. Тому перш ніж купити меблі в дитячу кімнату (дитячі стінки, дитячі шафи), люблячі батьки завжди задаються питаннями:

  • як облаштувати кімнату для сприятливого розвитку дитини?
  • як посилити її прагнення до працьовитості?
  • як організувати комфортне місце для навчання, гри і відпочинку?

Фахівці компанії «Сфера Меблі», маючи великий досвід у виготовленні меблів в дитячу кімнату, фото яких ви можете переглянути на цій сторінці, з радістю діляться інформацією.

1. Освітлення

Стіл краще розташувати таким чином, щоб дитина сиділа боком до вікна, а світло падало зліва. Тоді тінь від правої руки не буде падати на сторінки підручника чи зошита. Якщо ваша дитина лівша, то, відповідно, її стіл потрібно розмістити іншою стороною до вікна.

2. Постава

Оскільки школяр багато часу проводить за столом, важливо подбати про його хребет і суглоби. Висота стола повинна бути такою, щоб дитина могла покласти руки на стільницю, не піднімаючи при цьому плечі і не нахиляючись над столом. Ноги повинні бути зігнуті в тазостегнових, колінних і гомілковостопних суглобах під прямим кутом. Сучасні дитячі меблі на замовлення мають функцію регулювання ніжок. Разом з ростом дитини, будуть рости і її меблі. Це практично і економічно!

3. Концентрація

Перед тим як замовити меблі для дитячої кімнати подумайте, де краще розмістити навчальну зону. Це місце, яке потребує максимальної концентрації уваги і комфорту. Під час навчання в полі зору дитини не повинні перебувати іграшки та інші предмети, що відволікають від занять. Адже, дивлячись на них, дитині складно зосередитися на уроках. Взагалі психологи рекомендують максимально розвантажити навчальний стіл, навіть від зайвих книг, ручок і зошитів. Тому вибираючи меблі в дитячу кімнату, подбайте про те, щоб замовити в достатній кількості дитячі стінки, шафи, тумби та ящики.

4. Привчаємо до порядку

Перемогти нескінченний хаос в дитячій кімнаті можливо! Але не домовленостями і погрозами, а тільки у співпраці з дитиною. Нехай вона сама визначить місце кожного предмету і відзначить його місце розташування відповідною наклейкою на фасадній стороні ящика. Ви так само можете купити дитячі стінки з ящиками на замочках. У такі стінки дітям завжди дуже подобається щось складати. Якщо ваше чадо не байдуже до містики і фантастики, поділіться з ним знаннями про фен-шуй, можливо йому цікаво буде дізнатися, що порядок в кімнаті чарівним чином впливає на його успіх у всіх сферах.

5. Для маленької кімнати

Якщо ви хочете замовити меблі для дитячої кімнати невеликих розмірів, зверніть увагу на куточок, що включає в себе письмовий стіл, місце для монітора, висувну поличку для клавіатури, а також стінки, шафи, тумби, ящики і навісні полиці. Такий куточок дуже місткий і значно економить простір в кімнаті! Ще один спосіб компактного розміщення меблів в дитячу – це ліжко-горище. Спальне місце в такому оригінальному ліжку знаходиться на верхній полиці, і підніматися туди дитина буде по вбудованій драбинці. А внизу, під ліжком, буде письмовий стіл, тумбочки, техніка, дитяча шафа і все що ви вважаєте за потрібне там розмістити.

6. Безпека

Вибираючи меблі для дитячої, уникайте моделей з гострими кутами, склом і неміцними конструкціями. Так само зверніть увагу на матеріали, які використовуються для виготовлення меблів. Обов’язково поцікавтеся у компанії виробника про наявність сертифікатів якості.

7. Дизайн

Перш ніж купити дитячі стінки, узгодьте вибір дизайну, кольору і планування меблів з ​​її майбутнім господарем. Дайте можливість дитині проявити фантазію та ініціативу. Адже прислухаючись до порад дитини, ви не тільки створюєте сприятливу атмосферу для її навчання і відпочинку. Ви вчите дитину формувати свій смак, власну думку, даєте можливість приймати рішення і робити самостійні кроки.

Якщо ви вирішили замовити меблі для дитячої кімнати, фото яких розміщені на цій сторінці, або будь-які інші на ваш смак, ваша дитина може обговорити розробку меблів з ​​дизайнерами компанії «Sferamebli». Досвід наших фахівців допоможе знайти кращі рішення для облаштування її кімнати – маленького світу для розвитку великої особистості.

 

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00