ШАФА ЛІЖКО ТРАНСФОРМЕР

Шафа ліжко (ліжко трансформер) – це новинка компанії “Сфера Меблі”. Цей предмет меблів поєднує в собі властивості шафи та ліжка. Це чудове рішення для кімнати маленької площі. За необхідності ліжко витягується або ж навпаки ховається.

Вбудоване в шафу ліжко економить досить багато місця, адже в маленькій кімнаті розмістити всі необхідні меблі досить непросто. Використовувати шафу-ліжко дуже легко, потрібно всього лише підняти ліжко, як вона відразу ж трансформується в шафу.

Дитяче ліжко шафа підійде кожному малюку, адже прибирати в кімнаті буде дуже просто. Тим паче, що для дітей такі конструкції наші спеціалісти роблять з легких матеріалів, щоб дитина звикала прибирати за собою самостійно.

Купити шафу-ліжко можна в інтернет-магазині «Сфера Меблі». У нас все доступно: ціни, різні форми, зручні механізми і, звичайно ж, дизайн.

Відкидне шафа ліжко трансформер зручне тим, що за лічені секунди від нього можна «позбутися». Адже буває так, що гості несподівано приходять, а вдома не дуже прибрано і абсолютно немає місця. Шафа-ліжко допоможе знайти місце для столу або відпочинку гостей.

Шафа ліжко трансформер виготовляється з різних матеріалів, таких як дерево, МДФ, ДСП, все залежить від бажання клієнта. Вироби можуть бути оформлені саме під інтер’єр певної кімнати, адже їх можна прикрасити і вітражами, і дзеркалами, і фотоелементами.

Ліжко-шафа купе дозволяє створити вигляд прекрасної стінки. Де за одними розсувними дверима і справді буде шафа, а інші будуть всього лише майстерно оформлені під шафу.

Мрія купити шафу-ліжко трансформер повинна здійснитися і в цьому Вам допоможе компанія «Сфера Меблі».

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00