Дитяча кімната: підбираємо меблі для дівчинки

З перших днів життя дитини ми намагаємося оточити її найкращими речами, створити здорову, комфортну атмосферу для гармонійного розвитку. При облаштуванні дитячої кімнати важливо враховувати безліч параметрів: вікові особливості, інтереси, стать і навіть ріст юної власниці.

Дитяча кімната для дівчинки – це різноманіття стильових варіацій, фантазійний дизайн і необмежений вибір форм і колірних рішень. Маленькі принцеси обожнюють все романтичне, ніжне і чарівне. Підберіть тематику з урахуванням характеру і інтересів дочки, подбайте про функціональність і правильне зонування приміщення за допомогою предметів меблювання, і ви створите маленький світ, в якому юна леді почуватиметься комфортно і з задоволенням буде проводити тут час за відпочинком, іграми і приймати гостей.

Вибір меблів і зонування кімнати

Грамотне зонування приміщення – перше, що рекомендується врахувати при організації інтер’єру дитячої кімнати. У приміщенні повинні бути організовані такі зони:

  • Зона відпочинку. Ліжко для дівчинки повинне бути зручним і функціональним. Виріб підбирається з урахуванням віку і росту. Не варто забувати, що дитина швидко росте, тому допускається купівля ліжка трохи «на виріст». При цьому спальне місце не повинне бути занадто просторим – дитина буде відчувати себе незатишно. Для організації зони відпочинку можна підібрати і оригінальний дитячий диван для дівчаток. Зверніть увагу, щоб він відповідав загальній стилістиці приміщення, був зручний і практичний;
  • Зона для зберігання речей. Представлена шафами для білизни і одягу, стелажами, місткими полицями. Підбираючи системи зберігання речей, важливо враховувати місткість і зручність експлуатації. Шафи для одягу повинні бути оснащені полицями, штангами, які розташовуються в дитячих виробах на невеликій висоті, доступній дитині;
  • Робоча зона. Місце, де дівчинка буде вчитися і робити уроки, повинне бути зручним і функціональним. Стіл підбирається відповідно до росту, доповнюється тумбою для зберігання канцелярського приладдя і встановлюється в добре освітленому місці.

Важливе місце, яке слід передбачити в дитячій кімнаті – ігрова зона. Організація ігрової зони пов’язана з інтересами і захопленнями юної принцеси. Якщо дівчинка займається спортом, можна організувати в кімнаті спортивний куточок або поставити мольберт для майбутньої художниці.

Ергономічні гарнітури, що поєднують в собі кілька зон, дозволять функціонально організувати простір навіть у кімнаті з невеликими габаритами.

Матеріали і конструктив. При виборі предметів меблювання рекомендується звернути увагу на матеріали і конструктив. Меблі повинні бути зручними і безпечними, виготовлені з якісних, екологічних матеріалів і мати ретельно продуману конструкцію.

Для виготовлення дитячих меблів виробники використовують різні матеріали. Поширений і економічний варіант – деревні плити – ДСП і МДФ. При виборі дитячих модулів важливо враховувати екологічність цих матеріалів. Вона повинна відповідати класу емісії не нижче, ніж Е1. Сумлінні виробники приділяють цьому аспекту особливу увагу.

Конструкція виробів – не менш важливий аспект, який визначає комфорт експлуатації і безпеку. Зверніть увагу, щоб на предметах не було гострих країв і кутів, на функціональність фурнітури, зручність відкривання висувних ящиків і інших елементів.

При виборі двох’ярусного ліжка для кімнати двох дівчаток важливо зробити акцент на сходах, по яких слід підійматися на верхній ярус. Вони повинні мати безпечний конструктив, бути зручними, без металевих ступенів, щоб дитина не послизнулася. Обов’язкова умова – наявність огороджень для верхнього ярусу, а для дітей дошкільного віку – і для нижнього. На особливу увагу заслуговують предмети-трансформери, які підійдуть для тих, хто планує купувати вироби «на виріст», а також з метою економії простору.

Дизайн

Зовнішня естетика – важливий нюанс, який слід враховувати, якщо ви хочете, щоб дитина відчувала себе комфортно в приміщенні, яке створюється як її особистий простір. Правильно підібрані стиль і дизайн, колірні рішення мають значний вплив на гармонійний розвиток, фізичний і психологічний стан дитини.

Щоб правильно підібрати стильову концепцію, беріть до уваги особливості характеру і смакові переваги юної леді. Багато дівчаток полюбляють казкових персонажів і прекрасних принцес, тому дитячі меблі, виконані в ніжно-рожевих романтичних відтінках настільки популярні, особливо у юних леді молодшого віку. Для оформлення кімнати в такій стилістиці підійдуть меблі в класичному виконанні. Зовсім необов’язково, щоб предмети меблювання були виконані в рожевих відтінках. Придбайте вироби в світлих кольорах, доповніть відповідними аксесуарами, текстилем і шпалерами, і кімната для юної принцеси викличе в маленької господині справжнє захоплення.

Не менш популярні у дівчачої аудиторії і тематичні меблі. Такі вироби – це меблі з нанесенням на фасади різних тематичних малюнків – героїв і персонажів казок або мультфільмів. Тематичний гарнітур відтворить в дитячій особливу чарівну атмосферу і перенесе в казковий світ.

Для юних панянок – маленьких спортсменок або юних непосид, чудово підійдуть меблі в сучасному стилі. Вироби відрізняються практичністю і функціональністю, мінімалістичним дизайном, без вишуканих декорів. Стилістична концепція забезпечується правильним вибором колірних поєднань. Дуже добре виглядають гарнітури як в яскравих гамах, так і в пастельних тонах – ніжних і приглушених відтінках. Для правильного вибору квітів дитячої кімнати можна використовувати спеціальні таблиці відповідності колірних відтінків темпераменту дитини.

Наші контакти

Телефони:

+38 (067) 350-85-59

+38 (067) 292-67-67


Адреса в м. Тернопіль:
вул. Оболоня, 11

Графік роботи:
Пн - Пт : 9:00 - 18:00
Сб : 9:00 - 17:00
Нд : 9:00 - 15:00